Almost 8,0 Uber Black Mullen Deck Kaykay Tahtası (10023685)

Marka : ALMOST
Fiyat : ₺600,00(KDV Dahil)
₺64,76 'den başlayan taksitlerle

Almost 8,0 Uber Black Mullen Deck Kaykay Tahtası

Not: Zımpara hediyemizdir

Genişlik: 8 inc / Konkeyv tipi: Full / Uzunluk: 31,5625  inc / Teker Aralığı (WB):14 inc

Almost tahtaları dünyanın en modern teknolojisi olan DSM teknoljisi ile üretilmiştir. Katların arasında bilinen en iyi tahta yapıştırıcısı olan Resin kullanılmıştır. Bu şekilde tahta daha esnek olur ve aynı zamanda daha uzun ömürlü olur. Diğer bir artısı ise kaykayın pop kısmı yani yere çarpan kısmı normal bir tahtadan daha çok seker, buda hareketlerinizin daha yüksek olmasını sağlar.
Bahsi geçen ürün tüm zamanların en iyi tahtası olarak gösterilir. Uber light teknolojisinde tahtanın tam olarak ortasında tümüyle fiber bir katman vardır. Bu sebeple işlemin büyük kısmı el işçiliği ile yapılır. Almost uber light serisi dünyanın en hafif tahtasıdır ve eğimleri ile hissi mükemmeldir.

Almost Tarihi:
Almost 2003 yılında dünyadaki nerdeyse en iyi iki street kaykaycı ve bir çok temel kaykay hareketini bulan Rodney Mullen ve Daewon Song tarafından kuruldu. Ayrıca günümüzde kullanılan eğimli kaykay Rodney Mullen tarafından geliştirilmiştir.

Almost her 4 kaykaycıdan birinin kullandığı yahut kullanmak istediği tahta olarak dünyanın en çok tercih edilen kaykay markasıdır.

Tahta Boyutu
8