Değerli müşterimiz,

Sticker ve hediye gönderimini sadece belirli kaykay markaları ve kaykay malzemeleri için yapmaktayız.

Hediye Sticker Paketi
200TL üzeri alışverişlerinizde yaklaşık 40+ adet içeriği bulunan Sticker Paketimiz hediye olarak gönderilmektedir. Arzu ederseniz buradan ayrıca satın alabilirsiniz.

(Kaykay malzemesi ve Horn marka ürünlerde sticker paketi hediye edilmektedir. Sticker paketi satın alımlarında ayrıca sticker paketi hediye edilmemektedir.)


Kaykay Tahtalarında Zımpara Hediyesi
Ayrıca sitemizden alacağınız kaykay tahtalarıyla birlikte zımparası hediye olarak gönderilmektedir. Stoklar dahilinde standart zımparalardan gönderilmektedir. Arzu ederseniz buradan ayrıca kaykay zımparası satın alabilirsiniz.

Bazı dönem ve sezonlarda, ekstra hediyeler, promosyonlar siparişlerinize sürpriz olarak eklenebilmektedir. (Redbull, Tshirt, Tool, Wax vb.) Eğer kampanyalı veya indirimleri ürünler arıyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Quiksilver, Roxy, Billabong, DC, Vans vb. bazı markalar ile sticker paketi gönderimi yapılamamaktadır. Almış olduğunuz markanın sticker hediyeli olup olmadığını whatsapp hattımız 05424869655'e ve [email protected]'a yazarak öğrenebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR