Kargo Ücreti 

100TL ve üzeri siparişleriniz, ücretsiz olarak gönderilmektedir. 100TL altı siparişleriniz için kargo ücreti sabit olarak 7TL'dir ve sipariş aşamasında sistem tarafından  eklenecektir. Gönderim yapılan anlaşmalı kargo firması  Sürat Kargo olup, ürünlerin bulunduğu depo/marka anlaşmasına göre diğer kargo firmaları ile gönderim yapılabilmektedir. 

Gönderim Süresi ve Teslimat
Kaykay Grubu Ağırlıklı Ürünler ve Markalarda;
Siparişleriniz 1 ile 3 iş günü arasında kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilişinden 24-48 saat içerisinde ürün adrese teslim edilmektedir. Yaşanabilecek ekstra gecikmeler vb. durumlarda, tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir. 

Quiksilver, Roxy, Billabong, DC, Routefield markalarında, siparişinizin kargoya teslimatı 5 iş günü bulabilmektedir. Bu markalar için kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verilememektedir. 

Sipariş Durumu ve Kargo Takibi
Siparişlerinizin durumunu site içerisindeki “Hesabım” sayfanızdan kontrol edebilir ya da bize info@skateboardingturkey.com üzerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza SMS ve e-posta ile ulaştırılacak kargo takip koduyla siparişinizi takip edebileceksiniz. Lütfen sistemde kayıtlı mobil telefon numaranızın ve e-posta adresinizin doğru olduğunuz kontrol ediniz.