Kargo Ücreti 

1000TL ve üzeri siparişleriniz, tüm Türkiye sınırları içindeki adreslere ücretsiz olarak gönderilmektedir. 999TL ve altı siparişleriniz için kargo ücreti sabit olarak 89TL'dir ve sipariş aşamasında sistem tarafından eklenecektir. Siparişleriniz depo lokasyonumuza göre Yurtiçi Kargo veya Sürat Kargo ile gönderilir. Eğer farklı bir kargo ile gönderim talep ederseniz, uygunluk durumu ve fiyat için bilgi alabilirsiniz. Kapıda Ödemeli siparişlerde tüm ücretlere +150TL yansıtılmaktadır. Bu bilgiler ödeme aşamasını tamamlarken ayrıntılı olarak görülmektedir.

Gönderim Süresi ve Teslimat

Siparişlerinizin kargoya çok hızlı teslimatı için elimizden geleni yapmaktayız. Genelde hafta içi geçerli olmak üzere, 23.59'a kadar verilen siparişleriniz takip eden gün içinde gönderilmektedir. Fakat resmi kargoya teslimat süresi 1-3 iş günüdür. Kargoya ürünlerinizin teslimi sonrasında, verdiğiniz bilgilere ait telefona SMS veya e-posta ile bilgilendirme yapmaktayız. Kargo teslimatıyla birlikte, siparişinizin size ulaşma sürecindeki hız/yavaşlık/dağıtıma ait tüm sorumluluğun kargo firmalarına ait olduğunu hatırlatmak isteriz.

Kaykay Grubu Ağırlıklı Ürünler ve Markalarda; 
Siparişleriniz 1 ile 3 iş günü arasında kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilişinden 24-48 saat içerisinde ürün adrese teslim edilmektedir. Yaşanabilecek ekstra gecikmeler vb. durumlarda, tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir. 
 

Sipariş Durumu ve Kargo Takibi

Siparişlerinizin durumunu site içerisindeki “Hesabım” sayfanızdan kontrol edebilir ya da bize [email protected] üzerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza SMS veya e-posta ile ulaştırılacak kargo takip koduyla siparişinizi takip edebileceksiniz. Lütfen sistemde kayıtlı mobil telefon numaranızın ve e-posta adresinizin doğru olduğunu kontrol etmeyi unutmayınız.

Sorularınız için Whatsapp Destek hattımız 05424869655 üzerinden her zaman ulaşabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR