Kargo Ücreti 

200TL ve üzeri siparişleriniz, TÜM TÜRKİYE'ye ücretsiz olarak gönderilmektedir. 199TL ve altı siparişleriniz için kargo ücreti sabit olarak 15TL'dir ve sipariş aşamasında sistem tarafından eklenecektir. Kredi kartı/Havale ile yapılan gönderiler Yurtiçi Kargo ile (Yoğunluk ve talebinize göre Aras Kargo veya Sürat Kargo olabilir) ile gönderilir. Kapıda Ödeme ile verdilen siparişler sadece Sürat Kargo ile gönderilmektedir. Bu durum ürünlerin bulunduğu depo/markaya göre değişkenlik gösterebilir. Eğer farklı bir kargo ile gönderim talep ederseniz, uygunluk ve fiyat için bilgi alabilirsiniz.

Gönderim Süresi ve Teslimat

Siparişlerinizin kargoya teslimatı için elimizden geleni yapmaktayız. Genelde 11.00'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün gönderebilmek için çabalamaktayız. Fakat resmi kargoya teslimat süresi 1-3 iş günü içerisinde genelde gerçekleşmektedir. Kargoya ürünlerinizin teslimi sonrasında, verdiğiniz bilgilere ait telefona SMS ile bilgilendirme yapmaktayız. Kargo teslimatıyla birlikte, siparişinizin size ulaşma sürecindeki hız/yavaşlık/dağıtıma ait tüm sorumluluğun kargo firmalarına ait olduğunu hatırlatmak isteriz.

Kaykay Grubu Ağırlıklı Ürünler ve Markalarda; 
Siparişleriniz 1 ile 3 iş günü arasında kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilişinden 24-48 saat içerisinde ürün adrese teslim edilmektedir. Yaşanabilecek ekstra gecikmeler vb. durumlarda, tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir. 
 

Sipariş Durumu ve Kargo Takibi

Siparişlerinizin durumunu site içerisindeki “Hesabım” sayfanızdan kontrol edebilir ya da bize [email protected] üzerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza SMS veya e-posta ile ulaştırılacak kargo takip koduyla siparişinizi takip edebileceksiniz. Lütfen sistemde kayıtlı mobil telefon numaranızın ve e-posta adresinizin doğru olduğunu kontrol etmeyi unutmayınız.

Sorularınız için Whatsapp Destek hattımız 0542486954 üzerinden her zaman ulaşabilirsiniz.