Kargo Ücreti 

200TL ve üzeri siparişleriniz, TÜM TÜRKİYE'ye ücretsiz olarak gönderilmektedir. 199TL ve altı siparişleriniz için kargo ücreti sabit olarak 15TL'dir ve sipariş aşamasında sistem tarafından  eklenecektir. Gönderim yapılan anlaşmalı kargo firması  Sürat Kargo olup, ürünlerin bulunduğu depo/marka anlaşmasına göre diğer kargo firmaları ile gönderim yapılabilmektedir. Farklı bir kargo ile gönderim talep ederseniz, uygunluk ve fiyat için bilgi alabilirsiniz.

Gönderim Süresi ve Teslimat

COVID-19 UYARISI

Yeni tip Corona Virüs sebebiyle, tüm kargo firmalarında gecikmeler yaşanabilmektedir.

Siparişlerinizin kargoya teslimatı için elimizden geleni yapmaktayız. Kargoya teslimat süresi 1-3 iş günü içerisinde genelde gerçekleşmektedir. Kargoya ürünlerinizin teslimi sonrasında, siparişinizin size ulaşma sürecindeki tüm sorumluluğun kargo firmalarına ait olduğunu hatırlamak isteriz.

Kaykay Grubu Ağırlıklı Ürünler ve Markalarda; (Normal Şartlarda)
Siparişleriniz 1 ile 3 iş günü arasında kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilişinden 24-48 saat içerisinde ürün adrese teslim edilmektedir. Yaşanabilecek ekstra gecikmeler vb. durumlarda, tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir. 

Quiksilver, Roxy, Billabong, DC, Routefield markalarında, siparişinizin kargoya teslimatı 5 iş günü bulabilmektedir. Bu markalar için kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verilememektedir. 

 

Sipariş Durumu ve Kargo Takibi
Siparişlerinizin durumunu site içerisindeki “Hesabım” sayfanızdan kontrol edebilir ya da bize [email protected] üzerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza SMS ve e-posta ile ulaştırılacak kargo takip koduyla siparişinizi takip edebileceksiniz. Lütfen sistemde kayıtlı mobil telefon numaranızın ve e-posta adresinizin doğru olduğunuz kontrol ediniz.