Kargo Ücreti 

200TL ve üzeri siparişleriniz, TÜM TÜRKİYE'ye ücretsiz olarak gönderilmektedir. 199TL ve altı siparişleriniz için kargo ücreti sabit olarak 15TL'dir ve sipariş aşamasında sistem tarafından eklenecektir. Kredi kartı/Havale ile yapılan gönderiler Aras Kargo veya Sürat Kargo ile gönderilir. Kapıda Ödeme ile verdilen siparişler sadece Sürat Kargo ile gönderilmektedir. Bu durum ürünlerin bulunduğu depo/markaya göre değişkenlik gösterebilir. Eğer farklı bir kargo ile gönderim talep ederseniz, uygunluk ve fiyat için bilgi alabilirsiniz.

Gönderim Süresi ve Teslimat

COVID-19 UYARISI

Yeni tip Corona Virüs sebebiyle, tüm kargo firmalarında gecikmeler yaşanabilmektedir. Özel günler, bayramlar, uzun süreli tatil sonraları gibi durumlarda ekstra süreç uzayabilmektedir.

Siparişlerinizin kargoya teslimatı için elimizden geleni yapmaktayız. Genelde aynı gün gönderebilmek için çabalamaktayız. Fakat resmi kargoya teslimat süresi 1-3 iş günü içerisinde genelde gerçekleşmektedir. Kargoya ürünlerinizin teslimi sonrasında, siparişinizin size ulaşma sürecindeki tüm sorumluluğun kargo firmalarına ait olduğunu hatırlamak isteriz.

Kaykay Grubu Ağırlıklı Ürünler ve Markalarda; (Normal Şartlarda)
Siparişleriniz 1 ile 3 iş günü arasında kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilişinden 24-48 saat içerisinde ürün adrese teslim edilmektedir. Yaşanabilecek ekstra gecikmeler vb. durumlarda, tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir. 
 

Sipariş Durumu ve Kargo Takibi

Siparişlerinizin durumunu site içerisindeki “Hesabım” sayfanızdan kontrol edebilir ya da bize [email protected] üzerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza SMS veya e-posta ile ulaştırılacak kargo takip koduyla siparişinizi takip edebileceksiniz. Lütfen sistemde kayıtlı mobil telefon numaranızın ve e-posta adresinizin doğru olduğunu kontrol etmeyi unutmayınız.

Sorularınız için Whatsapp Destek hattımız 0542486954 üzerinden her zaman ulaşabilirsiniz.