Değişim & İade

 

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri 14 gün içinde aşağıdaki şartları sağlıyorsa değiştirilebilir veya iade edilebilirsiniz.

Değişim ve İade Şartları;
Ürünün faturası,
Satın alım tarihinden itibaren 14 gün geçmemiş olması,
Ürünün hiçbir şekilde kullanılmamış, sadece ev ortamı dışında denenmiş olmaması,
Ürünler üzerinde herhangi bir kirlenme, hasar, çizik vb. olmaması,
Ürüne ait ambalajın ya da kutuların yırtılmamış, parçalanmamış, tekrar satışa sunulabilecek halde olması.

Tüm bu şartları sağladığınızda buradan veya sitemizin Hesabım kısmındaki İade Taleplerim sayfasından talebinizi bize gönderebilirsiniz. İade Taleplerim sayfasında, değiştirmek veya iade etmek istediğiniz siparişi seçerek, notunuzu ve talebinizi seçmeyi unutmayınız.

Lütfen müşteri temsilcimizle iletişime geçmeden ürün göndermeyiniz. Ürünleri göndereceğiniz adres size bildirildikten sonra işlem yapabilirsiniz. Bu sebeple yaşanacak masraflar tarafımızca kabul edilmeyecektir.

Değişim İşleminiz Onaylandıktan Sonra;

Ürünü; size gönderilen kutusu, ambalajı, promosyonları ve sticker gibi tüm içeriğiyle birlikte, özenle paketledikten sonra, müşteri hizmetleri tarafından bildirilecek adrese gönderebilirsiniz.

Değişim & İade işlemlerindeki (defo, yanlış gönderim, eksik gönderim vb. durumlar hariç) tüm aşamalar için söz konusu kargo&transfer ücretleri tarafınıza ait olmaktadır.
 

Değişim Süresi ve Aşamalar 

Değiştirmek istediğiniz ürün tarafımıza ulaştıktan ve kontrol edildikten sonra. Talep edilen yeni ürün ilk 3 iş gününde, sistemimizde kayıtlı olan teslimat bilgileriniz ile kargoya teslim edilecektir.  
 

İade Süresi ve Aşamalar 

Havale/EFT ve Kapıda Ödeme Yoluyla Yapılan Geri Ödemeler
Ürünleriniz tarafımıza ulaşmasıyla birlikte, incelenecek ve tüm şartların sağlandığı taktirde, para iadesi talimatınız verilecektir. Bunun için hesabınıza ait alıcı adı, soyadı, banka adı ile birlikte IBAN numaranızı  [email protected]’a göndermeniz yeterli olacaktır.  Paranız hesabınıza 1 ile 7 iş günü içerisinde yatırılacaktır. 
 

Kredi Kartı / Banka Kartı / BKM Express ile Yapılan Geri Ödemeler
Ürünleriniz tarafımıza ulaşmasıyla birlikte, incelenecek ve tüm şartlar sağlandığı taktirde, para iadesi talimatınız bankamıza verilecektir. Bankalar tarafından yapılacak iadenin, kartınıza 7 ile 30 gün içerisinde ve genellikle diğer ekstrenizde yansıtılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak, bankanız taksitli alışverişlerde, iadeleri taksit taksit yapabilmektedir.


Garanti Hakkında
Yukarıda belirtilen iade ve değişim şartları dışında karşılaşılacak kullanıma bağlı herhangi bir durumda ürünlerin bir garantisi bulunmamaktadır. Dünya üzerindeki tüm aksiyon sporları herhangi bir ürünün kullanımı sonrası doğası gereği garanti vermemektedir. Özellikle kaykay sporunda, dış mekana açık, darbe kullanımı yüksek hareketler denenmektedir ve sık sık malzeme değiştirmek kaykayın doğasıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR