Skateboardingturkey.com, Türkiye’nin ilk profesyonel kaykay platformu olarak 2008’de kurulmuştur. Ülkemizde kaykay adına henüz ciddi bir içerik dahi bulunmuyorken, evrensel kurgusu ve yerel projeleri ile ülkemizde kaykayın gelişimi adına bir başlangıç noktasıdır.

2008 Haziran ayından beri, dünya kaykay günü kutlamaları fikrini ilk defa ülkemize kazandırmış, bugüne kadar kaykayla ilgilenen en iyi isimler ile röportajlar yapmış, daha önce olmayan ödüllü yarışmalar, ücretsiz kaykay eğitimleri, canlı destek, birden fazla anadolu şehrinde temsilcilikler ile kaykay adına büyük bir boşluğu doldurmuş ve tüm kaykay kitlesinin organize olmasında büyük bir ilki başarmış bir platform olarak hayatına devam etmektedir.

Bugün profesyonel kaykayın gelişimi adına çalışmalarını gönüllülük esas alarak yapmaya, kitleyi artırma ve doğru bilgiye objektif olarak ulaştırmaya ve kaykayı ülkemizde gerçek bir sektör haline getirmeye çabalamaktadır.

2013 yılında hayata geçirdiğimiz online alışveriş ile ülkenin her köşesindeki kaykay malzemesi ihtiyacını karşılamak, en iyi ve en ilgili hizmeti vermek amacıyla,  büyük bir aile olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Yerel anlamda ülkemizde kaykayı geliştirmek ve uluslararası kaykay dünyasına eşit olabilmek adına elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR