Woodenblack 34mm FlaminNo Fingerboard Complete
Woodenblack 34mm FlaminNo Fingerboard Complete

Woodenblack 34mm FlaminNo Fingerboard Complete

Hediye Sticker

Woodenblack Ready Use Complete'ler, hazır kurulu halde gelmektedir, paketinden çıktığı gibi kullanılmaya hazır!

Tool, Woodenblack stickerlar + 40 Adet SBT Sticker Paketi yanında hediyedir.

 

 

 

Tüm dünyanın beğendiği tahtamız!

Dünya markalarıyla yarışacağımızı söylemiştik, birçok uluslararası markanın çoktan özendiği hale geldik bile. Uluslararası sitede %90 ve 4.5 üzeri oylamalarla ve ülkemiz için hala harika fiyatıyla!
5 kat akçaağaç kullanılmıştır.
Deck uzunluğu yaklaşık maks. 99mm.
Bu ölçüler değişken olup, yapılan manuel zımparalamaya göre milimetrik olarak değişebilmektedir.
High Concave.
Profesyonel grafikleme ve gerçek kaykaya en yakın hissiyat!

Yeni Woodenblack Trucklar!
Yüksek dayanıklı metallerden ve tamamen WB atölyesinde üretilen devrim niteliğindeki ilk nesil trucklarımıza merhaba diyoruz!
34 mm Paslanmaz Çelik Mil

Yeni Woodenblack Tekerler!
Poliüretan tekerlere merhaba diyoruz! Gerçek kaykay tekerlerinden esinlenerek, dünya markalarında olduğu gibi tekerlerimizde artık Poliürethan kullanıyoruz. Daha gerçekçekçi görünüm ve hissiyat ile.

Daha İyi Rulmanlar!
Daha Uzun Ömürlü Özel Woodenblack Rulmanlar!Artık gerçek rulman yağlı, daha uzun ömürlü ve kullandıkça hızlanan rulmanlara merhaba! Woodenblack'e özel rulmanlar, yine her bir Woodenblack tekerinize sabitlenmiş olarak geliyor.

*Bu rulmanlar, klasik Çin trucklarından farklıdır, fakat sürerek kullanımda çok seridir, pürüzsüz, stabil ve dayanıklılıdır. İlk aşamada elle döndürmede hızlanmazlar, Çin truckları gibi koruyucu yağı boşaltılmamıştır.

------

Ürünler tamamen el yapımıdır. 
Kesiminden, zımparasına, grafiklerine kadar titizlikle ve çok uzun bir süreçten sonra en uygun ürünler satışa sunulmaktadır. Bu konuda, ürünün kusursuz olmasını beklemek el yapımı ürünlere, ahşap/metal/plastik şekillendirme  ve grafik sanatlarının mantığına aykırıdır. Bu sebeple bu el yapımın değerini bilen dostlarımızın ürünlerimizi tercih etmelerini tavsiye ederiz.
Woodenblack özel kutusundadır.

Fingerboard ve Woodenblack Hakkında

Fingerboard, ülkemizdeki diğer adıyla parmakkaykaylar profesyonel yapıda olduklarında, oyuncak grubundan ayrılmaktadır. Profesyonel kaykayın 1/10 ölçeğinde olan ve özellikle tahta/deck üretiminin birebir aynı süreçten geçtiği parmak kaykaylardır. Dünyada profesyonel bir spor ve kültüre sahip olup, büyük etkinlikler, yarışmalar düzenlenmekte. Sponsorlu profesyonel sporculara ve sektöre ilgili büyük bir kitleye sahip, oldukça renkli bir kültürdür. Bu kültüre ulaşmanın ilk adımı, aynı profesyonel kaykayda olduğu gibi, profesyonel bir Woodenblack sete veya alt takımı olanlar için bir fingerboard tahtasına sahip olmaktır. Woodenblack, şimdiden dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaya hazır, ülkemizin ilk yerli üretim girişimidir. 

------

Kurulum Videoları; 

https://youtu.be/7sdYaxgtcVI
https://youtu.be/4mwkjOjsgrY
https://youtu.be/lRwGhCn3kxs

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR