WOODENBLACK SNAKE FISH DECK/PARMAK KAYKAY
WOODENBLACK SNAKE FISH DECK/PARMAK KAYKAY

WOODENBLACK SNAKE FISH FINGERBOARD DECK

İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺390,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺300,00(KDV Dahil)
₺40,58 'den başlayan taksitlerle
Hediye Sticker

Büyük bir kitle için her zaman en kaliteli, en uygun ve en yaratıcı tasarımları hedefliyoruz. Fingerboard dünyasına hoş geldiniz!

Zımpara ve 2 Adet Woodenblack Sticker hediyesiyle gelir.

 

5 kat akçaağaç kullanılmıştır.
Deck uzunluğu yaklaşık maks. 99mm ve genişliği yaklaşık maks. 32mm'dir. Bu ölçüler değişken olup, 99-97mm uzunluk ile 32-31mm genişlik arasında ve yapılan manuel zımparalamaya göre milimetrik olarak değişebilmektedir.
Derin konkeyve sahip, double kick kalıplanmıştır.
Zımpara ve 2 Adet Woodenblack Sticker hediyesiyle gelir.
Woodenblack özel kutusundadır.
Tamamen el yapımıdır.

Ürünler tamamen el yapımıdır. Kesiminden, grafiklerine kadar titizlikle ve çok uzun bir süreçten sonra en uygun ürünler satışa sunulmaktadır. Bu konuda, ürünün kusursuz olmasını beklemek el yapımı ürünlere, ahşap ve grafik sanatlarının mantığına aykırıdır. Bu sebeple bu el yapımın değerini bilen dostlarımızın ürünlerimizi tercih etmelerini tavsiye ederiz.

Fingerboard ve Woodenblack Hakkında

Fingerboard, ülkemizdeki diğer adıyla parmakkaykaylar profesyonel yapıda olduklarında, oyuncak grubundan ayrılmaktadır. Profesyonel kaykayın 1/10 ölçeğinde olan ve özellikle tahta/deck üretiminin birebir aynı süreçten geçtiği parmak kaykaylardır. Dünyada profesyonel bir spor ve kültüre sahip olup, büyük etkinlikler, yarışmalar düzenlenmekte. Sponsorlu profesyonel sporculara ve sektöre ilgili büyük bir kitleye sahip, oldukça renkli bir kültürdür. Bu kültüre ulaşmanın ilk adımı, aynı profesyonel kaykayda olduğu gibi, profesyonel bir Woodenblack sete veya alt takımı olanlar için bir fingerboard tahtasına sahip olmaktır. Woodenblack, şimdiden dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaya hazır, ülkemizin ilk yerli üretim girişimidir. 

 

Kurulum Videoları; 

https://youtu.be/7sdYaxgtcVI
https://youtu.be/4mwkjOjsgrY
https://youtu.be/lRwGhCn3kxs

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR