WB X TURKLONGBOARD - Ready Use Complete/Parmak Kaykay
WB X TURKLONGBOARD - Ready Use Complete/Parmak Kaykay

WB X Collab TURKLONGBOARD Fingerboard Complete

Hediye Sticker

Woodenblack Ready Use Complete'ler, hazır kurulu halde gelmektedir, paketinden çıktığı gibi kullanılmaya hazır!

Tool, Woodenblack stickerlar + 40 Adet SBT Sticker Paketi yanında hediyedir.

 

 

 

 

5 kat akçaağaç kullanılmıştır.
Deck uzunluğu yaklaşık maks. 99mm ve genişliği yaklaşık maks. 32mm'dir. Bu ölçüler değişken olup, 99-97mm uzunluk ile 32-31mm genişlik arasında ve yapılan manuel zımparalamaya göre milimetrik olarak değişebilmektedir.
Derin konkeyve sahip, double kick kalıplanmıştır.
Woodenblack özel kutusundadır.
Tamamen el yapımıdır.

Ürünler tamamen el yapımıdır. Kesiminden, grafiklerine kadar titizlikle ve çok uzun bir süreçten sonra en uygun ürünler satışa sunulmaktadır. Bu konuda, ürünün kusursuz olmasını beklemek el yapımı ürünlere, ahşap ve grafik sanatlarının mantığına aykırıdır. Bu sebeple bu el yapımın değerini bilen dostlarımızın ürünlerimizi tercih etmelerini tavsiye ederiz.

Fingerboard ve Woodenblack Hakkında

Fingerboard, ülkemizdeki diğer adıyla parmakkaykaylar profesyonel yapıda olduklarında, oyuncak grubundan ayrılmaktadır. Profesyonel kaykayın 1/10 ölçeğinde olan ve özellikle tahta/deck üretiminin birebir aynı süreçten geçtiği parmak kaykaylardır. Dünyada profesyonel bir spor ve kültüre sahip olup, büyük etkinlikler, yarışmalar düzenlenmekte. Sponsorlu profesyonel sporculara ve sektöre ilgili büyük bir kitleye sahip, oldukça renkli bir kültürdür. Bu kültüre ulaşmanın ilk adımı, aynı profesyonel kaykayda olduğu gibi, profesyonel bir Woodenblack sete veya alt takımı olanlar için bir fingerboard tahtasına sahip olmaktır. Woodenblack, şimdiden dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaya hazır, ülkemizin ilk yerli üretim girişimidir. 

 

Kurulum Videoları; 

https://youtu.be/7sdYaxgtcVI
https://youtu.be/4mwkjOjsgrY
https://youtu.be/lRwGhCn3kxs

 

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR