Thunder 148 Foy Sky High Truck
Thunder 148 Foy Sky High Truck
Thunder 148 Foy Sky High Truck

Thunder 148 Foy Sky High Truck ( 888560162426)

Marka : THUNDER
Fiyat : ₺500,00(KDV Dahil)
₺53,97 'den başlayan taksitlerle

Thunder 148 Foy Sky High Truck Thunder takımı tarafından test edilmiştir. Hafif ve ultra duyarlıdır. Eşsiz bir tahta kontrolü sağlar. Thunder kendisine özel geometrisi ile en hızlı dönüşlerde kaykaycıya destek olur. Üstün malzeme kalitesi ile çok daha uzun ömürlüdür. 148 lik trucklar tüm tahtalara olur. Yinede en iyi performansı 8,1 den 8,4 e kadar olan tahtalarda verir. Tüm trucklar çift (bir kaykay için) olarak gelmektedir. Thunder Tarihi: Thunder Truck Co. 1986 yılında kurulmuştur. Bir truck markasından fazlasıdır. Hakkında sadece ne kadar yüksek kalitede olduğu ile ilgili bilgiler bulabileceğiniz ikonik bir oluşumdur. Dünya kaykaycıların büyük kısmının ilk tercihidir.

 

Thunder 148 Foy Sky High Truck

Thunder takımı tarafından test edilmiştir. Hafif ve ultra duyarlıdır. Eşsiz bir tahta kontrolü sağlar. Thunder kendisine özel geometrisi ile en hızlı dönüşlerde kaykaycıya destek olur. Üstün malzeme kalitesi ile çok daha uzun ömürlüdür.
148 lik trucklar tüm tahtalara olur. Yinede en iyi performansı 8,1 den 8,4 e kadar olan tahtalarda verir.
Tüm trucklar çift (bir kaykay için) olarak gelmektedir.
Thunder Tarihi: Thunder Truck Co. 1986 yılında kurulmuştur. Bir truck markasından fazlasıdır. Hakkında sadece ne kadar yüksek kalitede olduğu ile ilgili bilgiler bulabileceğiniz ikonik bir oluşumdur. Dünya kaykaycıların büyük kısmının ilk tercihidir.

Truck Boyutu
148