Loaded Tarab II Longboard Deck 119CM
Loaded Tarab II Longboard Deck 119CM

Loaded Tarab II Longboard Deck 119CM

Marka : Loaded
Fiyat : ₺17.199,00(KDV Dahil)
₺1.856,49 'den başlayan taksitlerle
Hediye Sticker

 

 Flex 1, daha sert bir boarddur ve stabilite arayan daha ağır sürücüler veya kilosu farketmeksizin agresif sürüş arayanlar için idealdir. / 63-123+ kg

 

Flex 2, ise daha hafif sürücüler veya kilosu farketmeksizin daha duyarlı bir tahta arayanlar için en iyi seçimdir. / 36-86+ kg 

 

 

Loaded Hakkında;

 

Snowboard ve Surfe karada bir alternatif arayan Loaded; 90 lı yılların ortalarında bir tutku ile Arge'ye başlamıştır. 2000 yılının eylül ayında şirketi açarak, pratikte gerekli argelerini tamamlayarak ilk modeli olan The Vanguard'ı piyasaya sürmüştür.

 

Şeytan ayrıntılarda gizlidir mottosu ile ürünlerindeki minik detaylara çok önem vermektedir. Kaliteyi, başarının en önemli unsuru olarak benimsemiştir. Kolektif sinerjilere sahip farklı ve benzersiz bir üretim ve planlama ekibine sahiptir.

 

Loaded Tarab II Longboard Teknik Özellikleri;

 

• Deck profili: Rocker

 

• Uzunluk: 47" / 119 cm

• Genişlik: 9,5" / 24,1 cm

• Truck mesafesi: 30,5-31,25" / 77,5-79,4 cm

• Ağırlık (yalnızca deck): 4,9 lb / 2,2 kg

 

 

NEDEN ALMALIYIM ?

 

Dancing hareketlenmeleriniz, adımlamalarınız için daha fazla alana ihtiyacınız varsa ve freestyle sürüşlerden keyif alıyorsanız Tarab II doğru tercih olacaktır.

 

Dancing adımlamalarda ayaklarınızın daha iyi kayması için en üst katman bambu tercih edilmiştir. Bu daha seri hareketlenmenizi sağlayacaktır.

 

Tail açıları daha yumuşak sevenlere hitap etmektedir.

 

Canlı bir sürüş deneyimi sağlar.

 

Mantar alt tabaka ise dizlerinize gelecek olan titreşimi minimize ederek daha az yorulmanızı ve daha uzun kaymanızı sağlar.

 

 

SÜPER SAP EPOKSİ – Katmanlar Entropy Resins tarafından üretilen biyo bazlı epoksi kullanılmaktadır. Petrol içeriğini değiştirmek ve epoksinin üretimden kaynaklanan karbon ayak izini azaltmak için ağaç özsuyu gibi endüstriyel atık akışlarından biyo-bazlı malzemeler kullanır. Reçinenin tüm önemli performans özelliklerini geliştirmek için Entropy ile yakın bir şekilde çalıştık. Gezegen için daha iyi ve daha eğlenceli yolu bulduk.

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR