BONES PRO STF WOOD DEMON KAYKAY TEKERLEK SETİ 52MM V1 STANDARD 99A
BONES PRO STF WOOD DEMON KAYKAY TEKERLEK SETİ 52MM V1 STANDARD 99A

BONES PRO STF WOOD DEMON KAYKAY TEKERLEK SETİ 52MM V1 STANDARD 99A

Marka : Bones
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺1.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.799,00(KDV Dahil)
₺243,34 'den başlayan taksitlerle
Hediye Sticker

Trey Wood Pro Model

  • Demon
  • 52x31
  • V1 Standard
  • street tech formula 99a
  • white

 

STREET TECH FORMULA®

 Bones Street Tech Formula; yüksek seviyede kontrol, daha yumuşak inişler ve 2,3 kat daha uzun ömürlü bir kullanım beklentilerinin tamamına cevap verebilmektedir.

BONES TEKERLEKLER HAKKINDA

Ürün Performansı:  Bones tekerleklerinin popülaritesi büyük ölçüde üstün kalite, performans, dayanıklılık, yüksek zemin kavraması, yüksek slide performansı ve normal tekerleklere göre 2,3 kat daha uzun ömürlü olmasından gelmektedir. Birçok kaykaycı, tekerleklerinin performansının ve kalitesinin aynı olduğunu düşünür. Ancak bu durum kesinlikle böyle değildir. Bones tekerlekleri diğer bilinir markalardan ayıran en büyük özelliği 4 farklı üretan karışımının tekerlekte yarattığı mucizedir. Bu mucize Bones Tekerleğin dünyanın en iyi tekerlek markası olmasının sebebidir.   

Gerçek Değer: BONES düşük fiyatlı tekerlek olmayabilir, ancak aşınma testi tablomuz neden Bones'un en iyi tekerlek olduğunu gösteriyor. BONES tekerlekler, günümüzde mevcut olan ürün performansı, dayanıklılık, kalite ve müşteri hizmetlerinin en iyi kombinasyonunu sunar. Başka bir deyişle, daha düşük bir fiyata tekerlek bulunabilir, ancak asla daha iyi bir memnuniyet, değer ve deneyim elde edemezsiniz.

Gücümüz: Tüm BONES WHEEL benzersiz formülleri yalnızca Santa Barbara, CA'da bulunan kendi üretim tesisimizde geliştirilip üretilmektedir. Her formül için büyük ölçüde farklı fiziksel ve mühendislik özellikleri kullanan BONES, özel kaykay uygulamaları için benzersiz üretanlar yaratır.

 

SKU

WPCATW0085299A4

UPC

842357169982

Brand

BONES WHEELS

Wheel Core

No

Wheel Diameter

52mm

Wheel Width

31mm

Wheel Hardness

99a

Wheel Formula

STF

Wheel Color

White

Wheel Suggested Use

Street

Wheel Surface

Smooth

Wheel Shape

V1

Teker Boyutu
52mm
Formula
STF
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR