BONES PRO STF LOCKWOOD METAL KAYKAY TEKERLEK SETİ 52MM V3 SLIMS 103A
BONES PRO STF LOCKWOOD METAL KAYKAY TEKERLEK SETİ 52MM V3 SLIMS 103A

BONES PRO STF LOCKWOOD METAL KAYKAY TEKERLEK SETİ 52MM V3 SLIMS 103A

Marka : Bones
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺1.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.799,00(KDV Dahil)
₺243,34 'den başlayan taksitlerle
Hediye Sticker

Cody Lockwood Pro Model

  • Metal
  • 54x29
  • V3 Slims
  • street tech formula 103a
  • white

 

STREET TECH FORMULA®

 Bones Street Tech Formula; yüksek seviyede kontrol, daha yumuşak inişler ve 2,3 kat daha uzun ömürlü bir kullanım beklentilerinin tamamına cevap verebilmektedir.

BONES TEKERLEKLER HAKKINDA

Ürün Performansı:  Bones tekerleklerinin popülaritesi büyük ölçüde üstün kalite, performans, dayanıklılık, yüksek zemin kavraması, yüksek slide performansı ve normal tekerleklere göre 2,3 kat daha uzun ömürlü olmasından gelmektedir. Birçok kaykaycı, tekerleklerinin performansının ve kalitesinin aynı olduğunu düşünür. Ancak bu durum kesinlikle böyle değildir. Bones tekerlekleri diğer bilinir markalardan ayıran en büyük özelliği 4 farklı üretan karışımının tekerlekte yarattığı mucizedir. Bu mucize Bones Tekerleğin dünyanın en iyi tekerlek markası olmasının sebebidir.   

Gerçek Değer: BONES düşük fiyatlı tekerlek olmayabilir, ancak aşınma testi tablomuz neden Bones'un en iyi tekerlek olduğunu gösteriyor. BONES tekerlekler, günümüzde mevcut olan ürün performansı, dayanıklılık, kalite ve müşteri hizmetlerinin en iyi kombinasyonunu sunar. Başka bir deyişle, daha düşük bir fiyata tekerlek bulunabilir, ancak asla daha iyi bir memnuniyet, değer ve deneyim elde edemezsiniz.

Gücümüz: Tüm BONES WHEEL benzersiz formülleri yalnızca Santa Barbara, CA'da bulunan kendi üretim tesisimizde geliştirilip üretilmektedir. Her formül için büyük ölçüde farklı fiziksel ve mühendislik özellikleri kullanan BONES, özel kaykay uygulamaları için benzersiz üretanlar yaratır.

 

  

SKU

WPCACL0085203W4

UPC

842357176164

Brand

BONES WHEELS

Wheel Core

No

Wheel Diameter

52mm

Wheel Width

29mm

Wheel Hardness

103a

Wheel Formula

STF

Wheel Color

White

Wheel Suggested Use

Street

Wheel Surface

Smooth

Wheel Shape

V3

Teker Boyutu
52mm
Formula
STF
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR