BONES PRO SPF HAWK T-BONE II KAYKAY TEKERLEK SETİ 58MM P5 SIDECUT 84B
BONES PRO SPF HAWK T-BONE II KAYKAY TEKERLEK SETİ 58MM P5 SIDECUT 84B

BONES PRO SPF HAWK T-BONE II KAYKAY TEKERLEK SETİ 58MM P5 SIDECUT 84B

Marka : Bones
Fiyat : ₺1.799,00(KDV Dahil)
₺243,34 'den başlayan taksitlerle
Hediye Sticker

Tony Hawk Pro Model

  • T-Bone II
  • 58x33
  • P5 Sidecut
  • skatepark formula 84b
  • white

 

Skate Park Formula™ (SPF) hakkında

Skatepark Formula™ (SPF), beton ve ahşap skateparklar başta olmak üzere düz yüzeylerde daha ivmeli hızlanabilme ve yüksek kayganlık oluşturabilmesi için tasarlanmış çok yüksek kaliteli bir üretan yapıdır. Ayrıca rampa, pool gibi ortamlarda maksimum verimi sağlamaktadır. Piyasadaki en hızlı ve en uzun ömürlü tekerleklerdir.

Skatepark Formula'mızı başka bir tekerlek tedarikçisinde bulamazsınız, bu nedenle bir set alın ve SPF kelimesinin ne anlama geldiğini kendiniz öğrenin.

 

BONES TEKERLEKLER HAKKINDA

Ürün Performansı:  Bones tekerleklerinin popülaritesi büyük ölçüde üstün kalite, performans, dayanıklılık, yüksek zemin kavraması, yüksek slide performansı ve normal tekerleklere göre 2,3 kat daha uzun ömürlü olmasından gelmektedir. Birçok kaykaycı, tekerleklerinin performansının ve kalitesinin aynı olduğunu düşünür. Ancak bu durum kesinlikle böyle değildir. Bones tekerlekleri diğer bilinir markalardan ayıran en büyük özelliği 4 farklı üretan karışımının tekerlekte yarattığı mucizedir. Bu mucize Bones Tekerleğin dünyanın en iyi tekerlek markası olmasının sebebidir.   

Gerçek Değer: BONES düşük fiyatlı tekerlek olmayabilir, ancak aşınma testi tablomuz neden Bones'un en iyi tekerlek olduğunu gösteriyor. BONES tekerlekler, günümüzde mevcut olan ürün performansı, dayanıklılık, kalite ve müşteri hizmetlerinin en iyi kombinasyonunu sunar. Başka bir deyişle, daha düşük bir fiyata tekerlek bulunabilir, ancak asla daha iyi bir memnuniyet, değer ve deneyim elde edemezsiniz.

Gücümüz: Tüm BONES WHEEL benzersiz formülleri yalnızca Santa Barbara, CA'da bulunan kendi üretim tesisimizde geliştirilip üretilmektedir. Her formül için büyük ölçüde farklı fiziksel ve mühendislik özellikleri kullanan BONES, özel kaykay uygulamaları için benzersiz üretanlar yaratır.

 

  

SKU

WPCATH0085803W4

UPC

842357172364

Brand

BONES WHEELS

Wheel Core

No

Wheel Diameter

58mm

Wheel Width

33mm

Wheel Hardness

84B = 104a

Wheel Formula

SPF

Wheel Color

White

Wheel Suggested Use

Skateparks

Wheel Surface

Smooth

Wheel Shape

P5

Teker Boyutu
58mm
Formula
SPF
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR