BONES OG FORMULA 100S SERIES 4 BLACK GREEN KAYKAY TEKERLEK SETİ 54MM V5 SİDECUT
BONES OG FORMULA 100S SERIES 4 BLACK GREEN KAYKAY TEKERLEK SETİ 54MM V5 SİDECUT

BONES OG FORMULA 100S SERIES 4 BLACK GREEN KAYKAY TEKERLEK SETİ 54MM V5 SİDECUT

Marka : Bones
Fiyat : ₺1.199,00(KDV Dahil)
₺162,18 'den başlayan taksitlerle
Hediye Sticker

BONES 100’s

  • SERIES #4
  • 54x31
  • V5 Sidecut
  • original formula 100a
  • black green

 

BONES TEKERLEKLER HAKKINDA

Ürün Performansı:  Bones tekerleklerinin popülaritesi büyük ölçüde üstün kalite, performans, dayanıklılık, yüksek zemin kavraması, yüksek slide performansı ve normal tekerleklere göre 2,3 kat daha uzun ömürlü olmasından gelmektedir. Birçok kaykaycı, tekerleklerinin performansının ve kalitesinin aynı olduğunu düşünür. Ancak bu durum kesinlikle böyle değildir. Bones tekerlekleri diğer bilinir markalardan ayıran en büyük özelliği 4 farklı üretan karışımının tekerlekte yarattığı mucizedir. Bu mucize Bones Tekerleğin dünyanın en iyi tekerlek markası olmasının sebebidir.   

Gerçek Değer: BONES düşük fiyatlı tekerlek olmayabilir, ancak aşınma testi tablomuz neden Bones'un en iyi tekerlek olduğunu gösteriyor. BONES tekerlekler, günümüzde mevcut olan ürün performansı, dayanıklılık, kalite ve müşteri hizmetlerinin en iyi kombinasyonunu sunar. Başka bir deyişle, daha düşük bir fiyata tekerlek bulunabilir, ancak asla daha iyi bir memnuniyet, değer ve deneyim elde edemezsiniz.

Gücümüz: Tüm BONES WHEEL benzersiz formülleri yalnızca Santa Barbara, CA'da bulunan kendi üretim tesisimizde geliştirilip üretilmektedir. Her formül için büyük ölçüde farklı fiziksel ve mühendislik özellikleri kullanan BONES, özel kaykay uygulamaları için benzersiz üretanlar yaratır.

 

  

SKU

WSBABCV54004X4

UPC

842357160200

Brand

BONES WHEELS

Wheel Core

No

Wheel Diameter

54mm

Wheel Width

31mm

Wheel Hardness

100a

Wheel Formula

SBA

Wheel Color

Black

Wheel Suggested Use

Street

Wheel Surface

Smooth

Wheel Shape

V5

Teker Boyutu
52mm
Formula
100S OG
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR