BONES ATF FILMERS KAYKAY TEKERLEK SETİ 52MM 80A
BONES ATF FILMERS KAYKAY TEKERLEK SETİ 52MM 80A

BONES ATF FILMERS KAYKAY TEKERLEK SETİ 52MM 80A

Marka : Bones
Fiyat : ₺1.799,00(KDV Dahil)
₺243,34 'den başlayan taksitlerle
Hediye Sticker

SOFT

  • Flimers
  • 52x32
  • High Energy Core
  • all-terrain formula 80a
  • white

 

 

All Terrain Formula™ (ATF) Hakkında

 

All-Terrain Formula™ (ATF) tekerlekler, diğer Bones tekerleklere göre daha yumuşaktır ve Arnavut kaldırımı, ufak taşların bulunduğu, ufak kum tanelerinin bulunduğu ve engebeli araziler için tasarlanmıştır. Bu nedenle yol kalitesi ne olursa olsun, bu devrim niteliğindeki formül sizi oraya hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştıracaktır.

BONES TEKERLEKLER HAKKINDA

Ürün Performansı:  Bones tekerleklerinin popülaritesi büyük ölçüde üstün kalite, performans, dayanıklılık, yüksek zemin kavraması, yüksek slide performansı ve normal tekerleklere göre 2,3 kat daha uzun ömürlü olmasından gelmektedir. Birçok kaykaycı, tekerleklerinin performansının ve kalitesinin aynı olduğunu düşünür. Ancak bu durum kesinlikle böyle değildir. Bones tekerlekleri diğer bilinir markalardan ayıran en büyük özelliği 4 farklı üretan karışımının tekerlekte yarattığı mucizedir. Bu mucize Bones Tekerleğin dünyanın en iyi tekerlek markası olmasının sebebidir.   

Gerçek Değer: BONES düşük fiyatlı tekerlek olmayabilir, ancak aşınma testi tablomuz neden Bones'un en iyi tekerlek olduğunu gösteriyor. BONES tekerlekler, günümüzde mevcut olan ürün performansı, dayanıklılık, kalite ve müşteri hizmetlerinin en iyi kombinasyonunu sunar. Başka bir deyişle, daha düşük bir fiyata tekerlek bulunabilir, ancak asla daha iyi bir memnuniyet, değer ve deneyim elde edemezsiniz.

Gücümüz: Tüm BONES WHEEL benzersiz formülleri yalnızca Santa Barbara, CA'da bulunan kendi üretim tesisimizde geliştirilip üretilmektedir. Her formül için büyük ölçüde farklı fiziksel ve mühendislik özellikleri kullanan BONES, özel kaykay uygulamaları için benzersiz üretanlar yaratır.

 

  

SKU

WSCPFLM025280W4

UPC

842357151277

Brand

BONES WHEELS

Wheel Core

Yes

Wheel Diameter

52mm

Wheel Width

32mm

Wheel Hardness

80a

Wheel Formula

ATF

Wheel Color

White

Wheel Suggested Use

All Terrain

Wheel Surface

Smooth

Wheel Shape

CORE

Teker Boyutu
52mm
Formula
ATF
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR