Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

Ve Kaykay artık Olimpiyatlarda!

tokyo2020Uzun yıllardır arka planda alt yapı çalışmaları devam eden ve 3 Ağustos 2016 tarihiyle birlikte, Rio’da yapılan basın konferansında duyurulan, kaykay ve bununla birlikte toplamda 5 farklı sporun artık 2020 Tokyo olimpiyatlarıyla birlikte, olimpiyat dünyasında yerini aldığını öğrendik.

Peki bu ne anlama geliyor? Kimi çevreler kaykayın sokağa ait olduğunu, olimpiyatlarla ölçümlenemeyecek bir kültür olduğunu savunurken, kimi çevreler ise kaykayın daha bilinir olacağını, dünya tarafından daha saygın bir konuma getirileceğini ve sektörün büyüyeceği kanaatinde. Bizce ne olur, ne olmaz bilemeyiz ama ülkemizde artık resmi olarak atletlerin yetişebileceği, ülkeyi temsil edebileceği, velilerin olimpik bir spora şuankinden daha ılımlı olacağı ilk bakıştaki tahminlerimiz. Hepsini yaşayıp göreceğiz.

İyi ya da kötü, şimdiden bu önemli başarının mimarlardan olan ISF’e teşekkür ediyoruz.

ISF, International Skateboarding Federation, uzun yıllardan beri dünya çapında kaykay adına çalışmalar yürüten, çeşitli organizsyon-etkinliklerle bunu pekiştiren bir federasyon.

 

0 Comments

Leave a reply