Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

TÜRKİYE’NİN BETON PARKLARI GELİYOR!

Ülkemizde kaykayın gelişiminde en büyük etkene sahip kaykay parkaları. Bu kaçınılmaz gerçeğe muhteşem bir haberle heyecan katıyoruz. Dünyaca ünlü Amerikalı skatepark firması California Skatepark ve ülkemizdeki temsilcisi Metrikparks işbirliği yaparak, ilk dünya standartlarındaki beton kaykay parkını Bursa’da yapmaya başladılar.

Tamamı Amerikalılar tarafından tasarlanan ve yapımına çok az kalan park için nefeslerimizi tuttuk. Bu büyük adım, yakında tüm şehirlerde dünya standartlarında parkların olacağının habercisi ve 12 yıllık belkide verdiğimiz en güzel haberlerden biri.

Peki bu park nerede?
Bursa’da, Sukay Park içerisinde harika bir konuma sahip ve ulaşım oldukça basit.

Kaykaycın Geleceği için büyük adım!
Bildiğiniz gibi kaykay artık olimpiyatlarda ve ülke olarak, camia olarak, kayma kalitesi olarak henüz 20-30 yıl gerideyiz. Önümüzdeki günler ise bizim için fırsat ve sporcuların kendini geliştirebilmesi için bu gibi dünya standartlarında açılara ve atlyapıya sahip olabilmek çok önemli. Kim bilir belki çok yakında bir kaykay milli takımıyla olimpiyatlarda boy gösteririz.

Metrikparks’ı şimdiden tebrik ediyoruz! Yolumuz açık olsun.