Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

TÜRKİYE KAYKAY FESTİVALİ

5-6 Ağustos 2017, Türkiye Kaykay Festivalindeydik ve harika bir 2 günün ardından, beton parkın açılışını ve mükemmel eğlenceli bir yarışmayı arkada bıraktık.

Parkın açılışı belediye başkanı, spor bakanı yardımcısı ve ünlü birkaç isimle birlikte yapıldı. Onlarca kaykaycının parka bir arada dalışı çok şirin görüntülere sebep oldu. Ardından yabancı arkadaşların çok kısa süren (hatta süremeyen) demosu ardından, ilk gün gün boyunca hunharca bir park kayışı gerçekleşti. Ayaklar neşelendi, şenlendi ve park için yorumlar harikaydı.

İkinci gün yarışma günüydü, Jam Session’da Adem Ustaoğlu birinci, Berke Dikişçioğlu ikinci, Yusuf Turan üçüncü oldu. Harika görüntülere sahne oldu diyebiliriz. Gözlerimiz bildiğiniz ziyafet gördü. Best Trick’te yine Adem şovunu yaparak birinci oldu, Halis Kara ikinci Berkan Özdemir üçncü oldu. Burada da inanılmaz keyif alınan bir 25 dakika oldu diyebiliriz. Ayrıca geleceğin sporcuları olarak, Deniz Mahmut Saadet ve Bera Tok seçildiler.

Ardından tüm yarışmacılara hediye çekleri, kupaları ve çeşitli ödülleri Belediye Başkanı tarafından teslim edildi.

Kısaca, gelmeyenin pişman olacağı ve ülkenin kaykay geleceği adına en başarılı organizasyonlardan birine şahit olduk. SBT olarak, 12 yıl önce başlattığımız ve devam ettirdiğimiz vizyonun, canlı halini deneyimledik. Birlik, beraberlik ve gelişim üzerine önümüzdeki yıllara ikna olduk.

Yeni derneğimiz GİSD’e, Metriksparka, ilgili Belediyelere, gelen ve katılan kaykaycılara, tüm distribütörlere , markalara ve mağazalara, SBT ekibine ve katılan diğer herkese teşekkür ediyoruz.

En kötü günümüz böyle olsun! Var olun. Kaykayınızla olun!

Etkinlik için hazırlayacağımız SBT videosunu çok yakında paylaşacağız.

 


Uzun yılların ardından tarihi gelişmelere tanık oluyoruz. Daha önce duyurusunu yaptığımız, ülkemizin ilk uluslararası standartlardaki beton parkı Bursa’da 5-6 Ağustos tarihinde “Türkiye Kaykay Festivali” ile birlikte açılıyor. Yani hem harika bir yeni beton park hemde güzel bir festival bir arada. Muhtemelen sadece kaykaya ait diyebileceğimiz ilk büyük etkinlik.  Etkinlik GİSD (Gençler İçin Spor Derneği)’nin bir organizasyonu ve kaykay için olimpik çalışmalar yapmayı planlıyor.

Festival 2 gün boyunca, gerçekleşecek. Jam Session + Best Trick yarışmalarıyla süslenecek ve 10.000TL ödül dağıtılacak. Bu harika rakamla bitmeyip, birçok marka standları ile müzik eşliğinde harika bir iki gün geçirilecek. Ayrıca yarışmaya şimdilik isimlerini bilmediğimiz yabancı sporcular katılacak ve juri olarakta görev olacaklar.

Yarışmalara katılmak isteyenler için ön başvuruyu buradan yapabilirsiniz.

Ödül dağılımı aşağıdaki gibi;

Pro Jam Session
Birincilik: 3000TL
İkincilik: 2000TL
Üçüncülük: 1000TL

Amatör Jam Session
Birincilik: 1000TL
İkincilik: 500TL
Üçüncülük: 250TL

Best Trick
Birincilik: 1000TL
İkincilik: 500TL
Üçüncülük: 250TL

Yarışma Tarihi: 5 – 6 Ağustos
Yer: Sukay Park Tesisi, Bursa (Google Maps ve etkinlik sitesinden ulaşabilirsiniz)

Türkiye’nin kaykay sitesi olarak bizde orada olacağız. Tarihe tanık olmak için hepinizi bekliyoruz.

Güncel bilgi için genclericinspor.com ve sitemizi takipte kalın!