Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

TÜRKİYE KAYKAY FEDERASYONU KURULDU!

 

Kaykayın 2020 olimpiyatlarında olacağının kesinleşmesi ile birlikte Türkiye’de geri kalmadan çalışmalara başlanmıştı. Gerek uluslararası düzeyde parkların ilk örnekleri, festivalleri derken yeni bir güncel haberde Türkiye Kaykay Federasyonunun kurulduğu. Anadolu Ajansının geçtiği habere göre aynen naklediyoruz, hayırlı olmasını dileriz.

Tokyo Olimpiyatları’na dahil edilen kaykay branşı için Türkiye’de federasyon kuruldu.

2020 Tokyo Olimpiyatları’na dahil edilen kaykay branşı için Türkiye Kaykay Federasyonu kuruldu.

Spor Genel Müdürlüğünün (SGM) internet sitesinde yer alan duyuruya göre, Türkiye Kaykay Federasyonunun ilk olağan genel kurulu, 12 Eylül 2017’de Gençlik ve Spor Bakanlığında yapılacak. İlk gün çoğunluk sağlanamadığı takdirde genel kurul, 13 Eylül Çarşamba günü aynı yerde çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirilecek.

Genel kurulda Spor Genel Müdürlüğü ve Merkez Danışma Kurulu üyelerinin yer aldığı 27 delege oy kullanabilecek.

Başkan adaylığı için 6 Eylül Çarşamba günü mesai bitimine kadar Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı bünyesindeki seçim kuruluna başvuruda bulunulabilecek.

1 Comment

  1. Ramazan Emir Erdoğdu 23 Ağustos 2017

    İnşallah bir dereceye gireriz

Leave a reply