Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

VİDEONU GÖNDER, TECH DECK TAKIMINDA YER AL! #techdeckteam

Tech Deck takımında yer alarak, Fingerboard dünyasının kahramanı olmak ister misin? O zaman yeteneklerini sergilediğin bir videoyu gönder ve takıma katılma şansı yakala. 3 kahramandan biri sen ol!

Tech Deck’den yıl boyunca harika hediyeler,
Türkiye’de ve tüm dünyada tanınma fırsatı,
Etkinlikler, yarışmalar ve organizasyonlara katılım,
Fingerboard dünyasında ilk kez kariyer fırsatı!

*İlk aşamada 3 kişilik bir takım kurulacaktır ve İstanbul önceliklidir. Videolar tüm Türkiye’den gönderilebilir, zamanla değerlendirme yapılarak İstanbul dışı illerden seçim yapılabilecektir.

NASIL KATILIRIM?

  1. Fingerboarding yeteneklerini sergilediğin bir video çek.
  2. Videonu herkese açık olacak şekilde bir video paylaşım sitesine yükle. (YouTube, Vimeo, Instagram, Facebook. Profilinin herkese açık olduğuna emin ol.)
  3. Videonu yüklerken #techdeckteam etiketiyle paylaş.
  4. Videonun linkini kopyala ve aşağıdaki başvuru formunda ilgili yere yapıştır.
  5. Başvuru formunu eksiksiz olarak doldurarak göndere tıkla.

Başvuru Formu

OLLIE VE NOLLIE NASIL YAPILIR?

Ollie kaykayda olduğu gibi, fingerboard dünyasında da en temel hareket. Başlangıçta zor olsa bile, sabırlı bir çalışma ve bol tekrarla hızlıca öğreneceksiniz. Ollie ile birlikte Nollie’yi yapabilecek ve tüm gelişmiş teknik hareketler için kendinizi hazırlamış olacaksınız. Türkçe alt yazılı olarak hazırlanan videoyu dikkatlice izleyin. Bol tekrar ve harika bir Olllie ile görüşmek üzere.

Tech Deck Videolar

[/spb_row]

TECH DECK İLE FINGERBOARDA BAŞLANGIÇ

Fingerboard dünyasının lideri Tech Deck, profesyonel kaykay markalarının harika tasarımlarını sizlere sunuyor. Birbirinden harika tasarımlar yeni koleksiyonda yerini aldı.

Fingerboard nedir, nasıl yapılır, merak ediyorsanız, artık her salı bu sayfanızda Türkçe alt yazılı videolarla kendinizi geliştirebileceksiniz. İlk videoda bir Tech Deck neleri içeriyor ve temel hareket Ollie’yi göreceksiniz.

SHOVE IT NASIL YAPILIR?

Fingerboarda başlarken öğrenmeniz gereken en temel ve basit hareket Shove It’i Türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz. Unutmayın en iyi olmak için önce çalışmak gerekir.