Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

SBT TEAM VE SPONSORLUKLAR

SBT Sponsorluk Başvuru Formu

Adınız Soyadınız (*)

Epostanız (*)

Telefon numaranız (*)

Takımınızı Seçin (16 yaş ve üstü Local Riders seçimi yapabilir):

Doğum tarihiniz:

Yaşadığınız il, ilçe ve şehir:

Videonuza ait link:

Kendinize kısaca tanıtın:

Gelecekteki yerinizi şimdiden alın!
Artık bunun ilk adımını Türkiye’nin en büyük kaykay ailesiyle atmanızı, hem verdiğiniz emeğin karşılığını almanızı, hemde ülkemizdeki kaykayın seviyesini en iyi şekilde artırmayı hedefleyeceğiz. Ülkenin neresinde olursanız olun, ister bir köy ister bir metropol sizi destekleyecek, siz geliştikçe en iyisini yapmaya çalışacak, kaykay adına en büyük aile olmaya devam edeceğiz.

Artık SBT Takımını 3 gruba ayırdık, belirli seviyeler, yaşlar vb. birçok kriter oluşturduk. New Bloods projemiz böylece iptal olacak ve şuan takımdaki Osman, Can ve Sercan direkt Flow olarak devam edecekler ve aşağıdaki şartları tamamlayan arkadaşlarda Flow takıma terfi edebilecek.

Yeni Takımlar Nasıl Olacak?
İlk olarak, gelişmekte olan arkadaşları Local Riders yada Junior takımda ağırlamaya, videolarını hazırlamaya, onları tanıtmaya başlayacak ve gelişim görevleri vererek ilerlemelerini sağlayacağız. Ayrıca malzeme konusunda belirli hakları olacak. Eğitimler verebilecek, yarışma ve organizasyonlarda görev alabilecek, gösterilere katılabilecek ve bunların karşılığında harçlıklarını alacak yada malzeme ihtiyaçlarını gidermek için kullanacaklar. Bu aşamalarda kendilerini kanıtlayan dostlarımızı ise, yılda bir yada birkaç ismi, Flow takımımıza alacağız, burada artık çok daha fazla sorumluluk fakat çok daha fazla ekonomik destekle, büyük marka sponsorlukları vb. tüm kariyerini geliştirerek devam etmelerini sağlayacağız. Hatta mümkünse meslekleri haline getireceğiz. Daha çok ayrıntı, videolarını gönderen, SBT’yi ailesi olarak görmek isteyen, Türk kaykayını bizimle geliştirecek arkadaşlarla paylaşılacak.

Kısaca çok fena olacak 🙂

En iyi videonuzu hemen hazırlayın ve yandaki formu eksiksiz doldurarak gönderin!