Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

SBT BURSA’YA, BURSA PODYUM’A, FATİH HEPSİNE!

IMG_7213

Bu hafta SBT ALL WEEKENDS, Bursa’nın ve Türkiye’nin yeni bebeği, işler haldeki tek beton parkı Podyum Skatepark’taydı. Park mini mini, fakat fikir dev. Yani önümüzdeki yıllarda, ülkemizde kaykayın gelişimi için çok önemli olan beton parkların (özellikle doğru açılarda) olacağının müjdesi demek. Bu sebeple hepimize şimdiden hayırlı olsun.

Yarışma gününe gelince, yarışma için SBT Takımından Osman ve Sercan, İstanbul’dan gelerek misafir oldu ve organizasyonu tamamladılar. Ortam gayet güzel ve neşeli, tüm dostlar yardımsever, katılımcılar istekli ve hırslılardı. Günün galibi ise Fatih Kulaber oldu ve haftanın sponsoru Trap’ten, 1 adet kaykay tahtası kazandı.

Yarışma ardında mangal partisi harikaydı. Headlong ve Madparx’a teşekkür ediyoruz. Ayrıca projenin sahibi ve lideri Fatih Yurtsever’ede teşekkürlerimizi sunuyor, başarılar diliyoruz.

All Weekends gelecek haftalarda son etkinliğini yapacak o yüzden yılın son güneşli günlerinde izleyici, katılımcı, seven ve sevmeyen herkesi bekliyoruz!

Etkinlik fotoğraflarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz; buraya tıklayınız.

 

0 Comments

Leave a reply