Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

SBT GAME OF SKATE KAZANANLAR VE BÜYÜK FİNAL HABERİ!

Ülkemizde kaykay adına yeniden bir ilk yarattığımız, her hafta bir ilde gerçekleştirdiğimiz, tahta ödüllü SBT GAME OF SKATE serisinde 5 haftayı tamamladık.

İlk beş haftanın illeri ve kazananları aşağıdaki gibi;

ADANA: YARIŞMANIN GALİBİ OKAN PÖRÇEK(MERSİN), ÖDÜL SAHİBİ, RAMAZAN ALİ KARACELİL
MERSİN: OKAN PÖRÇEK
KAYSERİ: BATUHAN TANIŞ
ANKARA: KEREM ORAL
SAKARYA: YARIŞMANIN GALİBİ ZİHNİ ÇİÇEK(DÜZCE),  ÖDÜL SAHİBİ, ENES DÜLGER

Yarışmamız bayramdan sonraki hafta devam edecek, önümüzdeki iller ise Antalya, İzmir, Manisa, Denizli, İstanbul, Bursa, Alanya olacak.

Bonus haber olarak ise, tüm il birincileri ve yer kalma durumuna göre ikinciler ile,  sadece 16 kişinin katılacağı, büyük ödüllü harika bir final gerçekleşecek ve Türkiye’nin en iyi isimleri birbiriyle yarışacak! Şimdiden tüm katılımcılara, kazananlara ve takip edenlere teşekkür ediyoruz.

Kaykaya dair tüm ihtiyaçlarınızı sitemizden temin ederek, kaykayın gelişimine sizde destek olun!

Keyifli günler diliyoruz.

0 Comments

Leave a reply