Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

SBT ALL WEEKENDS: PODYUM SKATEPARK – BURSA

web_bursa

All Weekends’lerda 19. Haftamız! Öncelikle mutlu haberlerden ilkini verelim. Artık Türkiye’nin beton bir kaykay parkı var! Podyum Skatepark. Bursa’da kurulan bu park, aktif haldeki tek beton park ve 6 Ekim’de yapılacak açılışıyla, All Weekends’i birleştiriyor. Yani Türkiye’deki bir ilke tanıklık edeceğiz.

Park minicik ama fikir kocaman! Yani önümüzdeki yıllarda, 1 yıl sonra yağmur yiyip tekrar bakıma girmeden mahfolan parklarımıza çağdaş bir alternatif geliyor.

Tek taşla iki kuş vurmak istiyorsanız! Hem beton park, hem All Weekends! Hediyeler, mutluluklar ve daha fazla kaykay için, tüm Bursalı dostlarımızı buraya bekliyoruz!

Etkinlik içerisindeki yapılacak yarışma yada yarışmalardan birinin birincisine haftanın sponsoru Trap’ten cirlop gibi bir tahta hediye edilecek!

Gerisini siz düşünün =)

0 Comments

Leave a reply