Salomon Xa Pro Mid Gore-Tex Erkek Outdoor Ayakkabı

Salomon Xa Pro Mid Gore-Tex Erkek Outdoor Ayakkabı (L36678000-20885)

Marka : Salomon
Fiyat : ₺1.399,99(KDV Dahil)
₺189,37 'den başlayan taksitlerle

SALOMON X PRO MID GORE-TEX

Salomon Xa Pro Mid Gore-Tex, kaliteli malzemesi ve konforlu kullanımı ile aktif bir hayat tarzına sahip olanlar için ideal bir bottur. Özellikle de sonbahar ve kış aylarında yapılacak outdoor aktivitelerinde zorlu hava ve zemin koşullarına uyum sağlamak için son derece uygun olan ürün, sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. OrthoLite iç tabanı, özel bir Ortholite sünger ve EVA topukluk kombinlenmiştir.

  • Ağırlık: 550 gr
  • Topuk Yüksekliği: 3 cm
  • Dış taban: Kauçuk, EVA
  • İç Malzeme: Mesh (Fileli kumaş)
  • Dış Malzeme: Micro fiber kumaş, PU deri
  • EVA orta taban hafif yastıklama özelliği ile darbeleri emerek yüksek konfor ve performans sunar.
  • Anti-Debris Mesh astarı, kum, çakıl, toz gibi istenmeyen artıkların tabanlık ve ayak arasında birikmesini önler.

ORTHOLITE®

OrthoLite ® iç taban yastığı, Ortholite ® köpük ve EVA malzemenin birleştirilmesi ile üretilmiş, ayak sağlığına, serinletme, kuru tutma, hijyen, darbe emme ve konfor gibi önemli katkılar sağlamıştır. Ortholite ® iç taban, ayak kokusu ve mantar oluşumuna engel olur ve zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak bu özelliklerini kaybetmez, Ortholite ® aynı zamanda çevre dostudur, geri dönüştürülebilir.

Ortholite markasının, özel ürünü olan ve dünyaca kabul görmüş Ortholite köpüğü ve evasının kullanıldığı tabanlıklardır. Ayağın ayakkabı içerisinde rahat etmesini sağlar ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.

QUICKLACE

Ayakkabının kolaylıkla giyilip çıkartılabilmesi için tasarlanmış bu teknoloji; ayakkabının ayağı tamamen sarmasını sağlar. Böylece ayakkabı kullanıcının ayağına göre üretilmiş gibi bir his verir.

GORE-TEX®

Gore-tex su geçirmez ve nefes alabilen bir membran (zar) çeşididir. Kumaşın yapısında bulunan suya, rüzgara dayanıklı ve nefes alabilen aşırı derece ince bir zardır. Üzerinde, santimetre karede dokuz milyardan fazla gözenek bulunmaktadır. Bir GORE-TEX® katmanlı kumaş oluşturmak için GORE-TEX® zar yüksek performanslı astar ile kabuk tekstil arasına yerleştirilir. Gore-Tex kumaşlar suyu ve rüzgarı dışarıda tutarken içeride biriken su buharını dış ortama atarlar. GORE-TEX® teknolojisine sahip ürünler sizi hem dışarıdan hem de içeriden kuru tutar.

CONTAGRIP

Ayakkabının zemine temas eden kısmında bulunan bu teknoloji; Bileşenleri ve benzersiz geometrik yapısı sayesinde dayanıklılığı ve mükemmel zemin tutuşunu bir arada sunar.

3D CHASSIS

3D Advanced ChassisTeknolojisi ile en zorlu arazide bile tutarlı denge ile performansınızı düşürmeden hedefinize ulaşmanıza yardımcı olur. Gelişmiş 3D şasi taban teknolojisi, özellikle engebeli ve dağlık arazide üstün adım kontrolü, şok emilimi, zemin tutunma ve denge istikrarı sunarak ayaklarınıza maksimum konfor sağlar.

Etiketler
Salomon, Salomon Outdoor, Salomon Outdoor Ayakkabı, Salomon Outdoor Ayakkabı Xa, Salomon Outdoor Ayakkabı Xa Pro, Salomon Outdoor Ayakkabı Xa Pro Mid, Salomon Outdoor Ayakkabı Xa Pro Mid GTX, Salomon Outdoor Ayakkabı Xa Pro GTX, Salomon Outdoor Ayakkabı Xa Mid, Salomon Outdoor Ayakkabı Xa Mid GTX, Salomon Outdoor Ayakkabı Xa GTX, Salomon Outdoor Ayakkabı Pro, Salomon Outdoor Ayakkabı Pro Mid, Salomon Outdoor Ayakkabı Pro Mid GTX, Salomon Outdoor Ayakkabı Pro GTX, Salomon Outdoor Ayakkabı Mid, Salomon Outdoor Ayakkabı Mid GTX, Salomon Outdoor Ayakkabı GTX, Salomon Outdoor Xa, Salomon Outdoor Xa Pro, Salomon Outdoor Xa Pro Mid, Salomon Outdoor Xa Pro Mid GTX, Salomon Outdoor Xa Pro GTX, Salomon Outdoor Xa Mid, Salomon Outdoor Xa Mid GTX, Salomon Outdoor Xa GTX, Salomon Outdoor Pro, Salomon Outdoor Pro Mid, Salomon Outdoor Pro Mid GTX, Salomon Outdoor Pro GTX, Salomon Outdoor Mid, Salomon Outdoor Mid GTX, Salomon Outdoor GTX, Salomon Ayakkabı, Salomon Ayakkabı Xa, Salomon Ayakkabı Xa Pro, Salomon Ayakkabı Xa Pro Mid, Salomon Ayakkabı Xa Pro Mid GTX, Salomon Ayakkabı Xa Pro GTX, Salomon Ayakkabı Xa Mid, Salomon Ayakkabı Xa Mid GTX, Salomon Ayakkabı Xa GTX, Salomon Ayakkabı Pro, Salomon Ayakkabı Pro Mid, Salomon Ayakkabı Pro Mid GTX, Salomon Ayakkabı Pro GTX, Salomon Ayakkabı Mid, Salomon Ayakkabı Mid GTX, Salomon Ayakkabı GTX, Salomon Xa, Salomon Xa Pro, Salomon Xa Pro Mid, Salomon Xa Pro Mid GTX, Salomon Xa Pro GTX, Salomon Xa Mid, Salomon Xa Mid GTX, Salomon Xa GTX, Salomon Pro, Salomon Pro Mid, Salomon Pro Mid GTX, Salomon Pro GTX, Salomon Mid, Salomon Mid GTX, Salomon GTX, Outdoor, Outdoor Ayakkabı, Outdoor Ayakkabı Xa, Outdoor Ayakkabı Xa Pro, Outdoor Ayakkabı Xa Pro Mid, Outdoor Ayakkabı Xa Pro Mid GTX, Outdoor Ayakkabı Xa Pro GTX, Outdoor Ayakkabı Xa Mid, Outdoor Ayakkabı Xa Mid GTX, Outdoor Ayakkabı Xa GTX, Outdoor Ayakkabı Pro, Outdoor Ayakkabı Pro Mid, Outdoor Ayakkabı Pro Mid GTX, Outdoor Ayakkabı Pro GTX, Outdoor Ayakkabı Mid, Outdoor Ayakkabı Mid GTX, Outdoor Ayakkabı GTX, Outdoor Xa, Outdoor Xa Pro, Outdoor Xa Pro Mid, Outdoor Xa Pro Mid GTX, Outdoor Xa Pro GTX, Outdoor Xa Mid, Outdoor Xa Mid GTX, Outdoor Xa GTX, Outdoor Pro, Outdoor Pro Mid, Outdoor Pro Mid GTX, Outdoor Pro GTX, Outdoor Mid, Outdoor Mid GTX, Outdoor GTX, Ayakkabı, Ayakkabı Xa, Ayakkabı Xa Pro, Ayakkabı Xa Pro Mid, Ayakkabı Xa Pro Mid GTX, Ayakkabı Xa Pro GTX, Ayakkabı Xa Mid, Ayakkabı Xa Mid GTX, Ayakkabı Xa GTX, Ayakkabı Pro, Ayakkabı Pro Mid, Ayakkabı Pro Mid GTX, Ayakkabı Pro GTX, Ayakkabı Mid, Ayakkabı Mid GTX, Ayakkabı GTX, Xa, Xa Pro, Xa Pro Mid, Xa Pro Mid GTX, Xa Pro GTX, Xa Mid, Xa Mid GTX, Xa GTX, Pro, Pro Mid, Pro Mid GTX, Pro GTX, Mid, Mid GTX, GTX,