Salomon Sonic Ra Pro 2 Kadın Koşu Ayakkabısı

Salomon Sonic Ra Pro 2 Kadın Koşu Ayakkabısı (L40688300-22098)

Marka : Salomon
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺869,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺652,49(KDV Dahil)
₺88,26 'den başlayan taksitlerle

SONİC RA PRO 2

Sonic RA Pro 2, RA serisindeki en hafif ve en hızlı ayakkabıdır ve bu da hızı yükseltmek isteyen koşucular için güçlü bir seçimdir. Ayak altında, benzersiz bir orta taban teknolojisi, süper yaylı bir yürüyüş sağlarken yorgunluğa neden olan titreşimleri azaltır. Neredeyse özelleştirilmiş bir uyum ile bu ayakkabı, ayağınızın kıvrımlarına uyarak nazikçe güvenli bir uyum sağlayan tamamen yeni bir ağa sahiptir.

  • Orta taban: OPAL, yüksek etkili bölgelerde şoku dağıtırken duyarlı yastıklama ekleyen yumuşak ekler içerir. EnergyCell +, uzun süreli geri tepme sağlayan hafif bir köpük malzemedir.
  • VIBE teknolojisi, ayaklara ulaşmadan şok titreşimlerini dağıtarak kas yorgunluğunu azaltmak için EnergyCell + ve OPAL'ı birleştirir.
  • Üst: Üst kısım boyunca tasarlanmış Mesh nefes alabilir ve hafiftir. Kaynaklı üst kısım ek destek ve dayanıklılık sağlar.
  • Yüzey koşulları için optimize edilmiş, geometri, yoğunluk ve bileşiğin hassas bir kombinasyonu olan şişirilmiş kauçuk Contagrip® içerir.


ORTHOLITE®

OrthoLite ® iç taban yastığı, Ortholite ® köpük ve EVA malzemenin birleştirilmesi ile üretilmiş, ayak sağlığına, serinletme, kuru tutma, hijyen, darbe emme ve konfor gibi önemli katkılar sağlamıştır. Ortholite ® iç taban, ayak kokusu ve mantar oluşumuna engel olur ve zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak bu özelliklerini kaybetmez, Ortholite ® aynı zamanda çevre dostudur, geri dönüştürülebilir.

Ortholite markasının, özel ürünü olan ve dünyaca kabul görmüş Ortholite köpüğü ve evasının kullanıldığı tabanlıklardır. Ayağın ayakkabı içerisinde rahat etmesini sağlar ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.

SENSİFİT

Sensifit™ ortan tabandan bağcıklara kadar ayağınızı sıkıca sarar, size güvenli, sağlam ve ayağınızın şeklini alan bir kalıp sağlar. Koruyucu topuk kaplama Topuk direnci ve koruması sağlar, Nefes alabilen,hızlıı koruma sağlayan aşınmaya dirençli astar kumaş yapısı.

CONTAGRIP

Ayakkabının zemine temas eden kısmında bulunan bu teknoloji; Bileşenleri ve benzersiz geometrik yapısı sayesinde dayanıklılığı ve mükemmel zemin tutuşunu bir arada sunar.

Etiketler
Salomon, Salomon Koşu, Salomon Koşu Ayakkabısı, Salomon Koşu Ayakkabısı Sonic, Salomon Koşu Ayakkabısı Sonic Ra, Salomon Koşu Ayakkabısı Sonic Ra Pro, Salomon Koşu Ayakkabısı Sonic Ra Pro 2, Salomon Koşu Ayakkabısı Sonic Ra 2, Salomon Koşu Ayakkabısı Sonic Pro, Salomon Koşu Ayakkabısı Sonic Pro 2, Salomon Koşu Ayakkabısı Sonic 2, Salomon Koşu Ayakkabısı Ra, Salomon Koşu Ayakkabısı Ra Pro, Salomon Koşu Ayakkabısı Ra Pro 2, Salomon Koşu Ayakkabısı Ra 2, Salomon Koşu Ayakkabısı Pro, Salomon Koşu Ayakkabısı Pro 2, Salomon Koşu Ayakkabısı 2, Salomon Koşu Sonic, Salomon Koşu Sonic Ra, Salomon Koşu Sonic Ra Pro, Salomon Koşu Sonic Ra Pro 2, Salomon Koşu Sonic Ra 2, Salomon Koşu Sonic Pro, Salomon Koşu Sonic Pro 2, Salomon Koşu Sonic 2, Salomon Koşu Ra, Salomon Koşu Ra Pro, Salomon Koşu Ra Pro 2, Salomon Koşu Ra 2, Salomon Koşu Pro, Salomon Koşu Pro 2, Salomon Koşu 2, Salomon Ayakkabısı, Salomon Ayakkabısı Sonic, Salomon Ayakkabısı Sonic Ra, Salomon Ayakkabısı Sonic Ra Pro, Salomon Ayakkabısı Sonic Ra Pro 2, Salomon Ayakkabısı Sonic Ra 2, Salomon Ayakkabısı Sonic Pro, Salomon Ayakkabısı Sonic Pro 2, Salomon Ayakkabısı Sonic 2, Salomon Ayakkabısı Ra, Salomon Ayakkabısı Ra Pro, Salomon Ayakkabısı Ra Pro 2, Salomon Ayakkabısı Ra 2, Salomon Ayakkabısı Pro, Salomon Ayakkabısı Pro 2, Salomon Ayakkabısı 2, Salomon Sonic, Salomon Sonic Ra, Salomon Sonic Ra Pro, Salomon Sonic Ra Pro 2, Salomon Sonic Ra 2, Salomon Sonic Pro, Salomon Sonic Pro 2, Salomon Sonic 2, Salomon Ra, Salomon Ra Pro, Salomon Ra Pro 2, Salomon Ra 2, Salomon Pro, Salomon Pro 2, Salomon 2, Koşu, Koşu Ayakkabısı, Koşu Ayakkabısı Sonic, Koşu Ayakkabısı Sonic Ra, Koşu Ayakkabısı Sonic Ra Pro, Koşu Ayakkabısı Sonic Ra Pro 2, Koşu Ayakkabısı Sonic Ra 2, Koşu Ayakkabısı Sonic Pro, Koşu Ayakkabısı Sonic Pro 2, Koşu Ayakkabısı Sonic 2, Koşu Ayakkabısı Ra, Koşu Ayakkabısı Ra Pro, Koşu Ayakkabısı Ra Pro 2, Koşu Ayakkabısı Ra 2, Koşu Ayakkabısı Pro, Koşu Ayakkabısı Pro 2, Koşu Ayakkabısı 2, Koşu Sonic, Koşu Sonic Ra, Koşu Sonic Ra Pro, Koşu Sonic Ra Pro 2, Koşu Sonic Ra 2, Koşu Sonic Pro, Koşu Sonic Pro 2, Koşu Sonic 2, Koşu Ra, Koşu Ra Pro, Koşu Ra Pro 2, Koşu Ra 2, Koşu Pro, Koşu Pro 2, Koşu 2, Ayakkabısı, Ayakkabısı Sonic, Ayakkabısı Sonic Ra, Ayakkabısı Sonic Ra Pro, Ayakkabısı Sonic Ra Pro 2, Ayakkabısı Sonic Ra 2, Ayakkabısı Sonic Pro, Ayakkabısı Sonic Pro 2, Ayakkabısı Sonic 2, Ayakkabısı Ra, Ayakkabısı Ra Pro, Ayakkabısı Ra Pro 2, Ayakkabısı Ra 2, Ayakkabısı Pro, Ayakkabısı Pro 2, Ayakkabısı 2, Sonic, Sonic Ra, Sonic Ra Pro, Sonic Ra Pro 2, Sonic Ra 2, Sonic Pro, Sonic Pro 2, Sonic 2, Ra, Ra Pro, Ra Pro 2, Ra 2, Pro, Pro 2, 2,