Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

Ride or Wrong: Mevlüt Karataş

Almost Famous Skateboarding, Almanya’da bir arkadaş grubu ile kurulan ve en son çıkardıkları “Ride or Wrong” ile kendilerini fazlasıyla ispatlayan bir oluşum. Sıkı arkadaşlık, gerçek kaykaycılar ve ruh! Ve hepsine ek olarak Mevlüt!

Evet Almanya’da bu takımın içerisinde yer alan, harika insan, kaykaycı ve dost Mevlüt Demirtaş. Tanıdığımıza çok memnun olduğumuz Mevlüt ile kısa süre içinde ortak birçok çalışma yapacağız. Bunlardan ilk Almanya’da kaykay, Türk kaykaycılar vb. birçok enteresan konuda konuşmak, videolar çekmek. Bir diğeride bize hediye etmiş orjinal “Ride or Wrong” DVD’sini, onunla birlikte tanışma fırsatı bulacağımız bir ortamda izlemek.

Şimdi Mevlüt Demirtaş’ın DVD’de yer alan kısmı burada;

Ride or Wrong – Mevlüt Demirtas – 02/10 from phil röger on Vimeo.

2 Comments

  1. atbrk 16 Ocak 2014

    Dennis Götz’e saygılar üstadımız

  2. Yiğitcan 09 Şubat 2014

    Sonuna Kadar İzledim Tebrikler Mevlüt Demirtaş Sevgilerle

    Almost
    Skateboards

Leave a reply