Babolat Pure Strike Team Tenis Raketi (101402-323)

Marka : Babolat
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺2.299,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.499,99(KDV Dahil)
₺202,90 'den başlayan taksitlerle

BABOLAT PURE STRIKE TEAM

Pure Strike Team, raketinden his, kesinlik ve spin bekleyen oyuncular için çok iyi bir seçenektir. Pure Strike ailesinin en hafif ve hızlı üyesi olan Pure Strike Team, vuruşlarınıza daha fazla tempo ve spin katmanıza yardımcı olacak. Pure Strike serisinin diğer üyeleri gibi, bu Team versiyonu da, kordaj aralıklarını daha fazla spin ve güç için optimize eden FSI Power teknolojisine sahip. Bu raket aynı zamanda kare ve elips çerçeveleri birleştirerek klasik bir his ile modern bir yapıyı bir arada kullanan Babolat'ın Hibrid Çerçeve Yapısına da sahip.

Kort çizgisinde Pure Strike Team konforlu ve canlı bir hisse sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda top ile temas halinde de inanılmaz bir kolaylıkla hareket ediyor. Kavrayıcı 16x19 kordaj deseni ve kolay hızlanma özelliği sayesinde, topspin oyuncuları topu hızla yere indirebilecek spin potansiyeline kavuşacaklar. Neredeyse eşit dengesi sayesinde, Pure Strike Team, topun arkasına hatırı sayılır bir ağırlık vererek topu tüm kort boyunca vurmanıza olanak sağlıyor.

Nette bu raket karşılıklı vuruşlar sırasında hızlı olması için tasarlanmanın yanı sıra, ağırlığına göre de oldukça stabil. Manevra kabiliyeti ve agresif servis karşılıkları için ideal. 286 gramlık ağırlığı ile Strike'ın bu versiyonu, harika bir hisse sahip hafif bir performans raketi arayan orta seviyeli oyuncular için mükemmel. Daha isabetli vuruşlar yapmak isteyen güçlü başlangıç seviyesindeki oyuncular için de iyi bir seçenek.

  • Kafa Boyutu: 100
  • Ağırlık: 285 gr
  • Işın Genişliği: 21-23-21
  • Denge: 330
  • Uzunluk: 27
  • IP Dizgesi: 16x19
  • İp Gerginliği (aralık min - maks): 23-27 kg