Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

Güvenlik & Ödeme

Ödeme Yöntemleri

Sitemizde geçerli ödeme yöntemleri aşağıdaki gibidir;

  • Kredi kartı ile ödeme
  • BKM Express ile ödeme
  • Kapıda Ödeme
  • Havale/Eft ile Ödeme

Kredi kartı ödemelerinizde;
Axcess, Bonus, Maximum, Card Finans, World, Asya Card ve Paraf kartlara 9 ayak kadar taksit imkanı bulunmaktadır. Peşin fiyatında 4 taksite kadar yapabilrisiniz. 5. Taksitten itibaren banka tarafından komisyon yansıtılmaktadır.

BKM Express ile ödemelerinizde;
Ücretsiz olarak www.bkmexpress.com.tr üzerinde açtığınız üyeliğinize, tüm banka ve kredi kartlarınızı ekleyerek. Sitemiz üzerinden, son ödeme aşamasında BKM EXPRESS İLE ÖDEME’yi seçmeniz yeterlidir. BKM Express sayfasına yönlendirilecek ve ödemenizi tamamlayabileceksiniz. BKM Express hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Kapıda Ödeme siparişleriniz;
50TL ve üstü siparişlerinizde kapıda ödeme ile alışveriş yapabilirsiniz. Kapıda ödeme ile verdiğiniz siparişler sonrası, sizleri arayarak onay almakta ve onayınıza göre ürünler gönderilmektedir. 100TL altındaki kapıda ödeme siparişlerinizde 10TL ödeme ücreti alınmaktadır. 100TL ve üzerindeki kapıda ödeme siparişlerinizde, sadece 5TL kapıda ödeme ücreti alınmakta, bu tutarlar sizi aradığımız sırada tarafınıza bildirilmektedir. Kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Taksit seçeneği kapıda ödemeli siparişlerde yoktur.

Havale / EFT yapmak için hesap numaralarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Website Güvenliği

SSL Sertifakımız
Sitemiz tüm güvenilir online alışveriş sitelerinde mevcut olan, yüksek şifre korumalı SSL sertifikasına sahiptir. Ödemeleriniz dünya standartlarındaki bu sistem ile güvenlik altına alınmış olmakta, tüm veri bilgileriniz sadece bankayla sizin aranızda olmaktadır.

3D Secure
Sitemizde 3D Secure güvenlik sistemiyle çok daha üstün bir koruma altında alışverişlerinizi tamamlarsınız. Bu sistemde kredi kartı bilgileriniz yeterli olmamakta, bankanıza kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden istenen şifreyle ikinci bir güvenlik taramasına tabi tutulursunuz.

PayU 
Sistemimize ait kredi kartı alt yapısı, onlarca ülkede güvenle kullanılmakta olan PayU’ya aittir. PayU, standart güvenlik önlemlerinin üstünde, özel dolandırıcılık tespiti üzerine yoğunlaşmış ve tüm müşterilerine en güvenli online alışveriş alt yapısını sunmuştur.