Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

How to: BS Ollie Nasıl Yapılır

Kaykay hareketlerini öğrenebilmeniz için takımımız tarafından hazırlanan videolara devam ediyoruz. Geçen hafta Ollie nasıl yapılır bunu öğrendik, şimdi başka bir versiyonu Backside Ollie nasıl yapılır öğreneceğiz. Sonuçta bir anda flip hareketler değil, adım adım gidilmesinden yanayız. Zaten yaza kadar yani havalar düzelene kadar, çok güzel ve Türkçe bir arşiv elimizde olacak. Tüm dostlara iyi eğlenceler diyoruz.

Açıklama:
BS: Backside anlamına gelmektedir. Geri dönerek anlamında tercüme edebiliriz. Daha önce öğrendiğiniz Ollie hareketinin farklı bir varyasyonudur. Önce Ollie öğrenmeli daha sonra bu harekete geçmelisiniz.

Vimeo

How to: Bs Ollie Nasıl Yapılır? from skateboardingturkey on Vimeo.

Youtube

0 Comments

Leave a reply