Yeni Sezon SBT Tshirt koleksiyonun ilk üyesi SBT ONE SHOT sitemizde yerini aldı. BURADAN inceleyebilirsiniz.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

Kaykay veya Longboard Özel Ders

 

Profesyonel Kaykay veya Longboard Eğitimlerini SBT’den alın!

Daha etkili bir eğitim için, özel ders alabilirsiniz. İstediğiniz kadar saat satın alarak eğitiminizi devam ettirebilirsiniz. Kısa sürede iyi bir seviyeye gelecek ve kendinizi geliştirebileceksiniz.

Katılım Şartları;
– Eğitimler birebir olarak verilmektedir, sadece aileniz izleyici olarak katılabilir.
– Eğitimci tarafından profesyonel kaykay üzerinde çalışmalar başlayacaktır. Eğer profesyonel bir ekipmanınız yoksa kısa sürede sitemizden buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.
– Eğitim saatleri ve yer belirlendikten sonra, eğitim kesinleşir ve yapılır. Eğitimcinin uygun olmadığı durumlarda eğitimler bildirildikten sonra iptal edilebilir.
– Eğitim alacağınız saatleri artıracaksanız, toplu olarak fiyat alabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI;
Eğitimlerde herhangi bir sebeple yaşanacak sakatlıklar vb. sağlık durumlarından firmamız sorumlu tutulamaz. Lütfen koruma ekipmanlarınızı temin ediniz ve kullanınız. Eğitmenlerin uyarılarını dinleyiniz ve asla hazır olmadığınız hareketler denemeyiniz. Eğitim alanında, eğitimcilerin direktifleri tamamen dinlenmek zorundadır. Ortamı huzursuz eden, eğitimi engelleyecek hal ve davranışlarda bulunanlar, eğitimci tarafından uyarılarak, eğitim hakkı iptal edilebilir. Bu gibi durumlarda ücret iadesi yapılmaz.

Kaykay Özel Ders

 

Özel Eğitimler
60TL/ 1 saat

En iyi eğitim birebir olanıdır diyorsanız, en iyi isimlerden özel kaykay eğitimleri alabilirsiniz.

Özel derslerde, tek kişiyle birebir olarak çalışılmakta ve en yüksek verim sağlanmaktadır. Uzun süreli eğitimler için lütfen fiyat alınız.

Satın Alın

Longboard Özel Ders

 

Özel Eğitimler
100TL/ 1 saat

En iyi eğitim birebir olanıdır diyorsanız, en iyi isimlerden özel longboard eğitimleri alabilirsiniz.

Özel derslerde, tek kişiyle birebir olarak çalışılmakta ve en yüksek verim sağlanmaktadır. Uzun süreli eğitimler için lütfen fiyat alınız.

Satın Alın