Yeni Sezon SBT Tshirt koleksiyonun ilk üyesi SBT ONE SHOT sitemizde yerini aldı. BURADAN inceleyebilirsiniz.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!
  • Sitemizde kaykay hakkında tüm ayrıntılara bilgilere, öğretici hareket videolarına, kaykay parçalarının ayrıntılı tanıtımı ve seçimine ve daha fazlasına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

    Fakat farklı bir şehirde olabilir, birebir eğitim almak isteyebilir, doğru kişilerden canlı kanlı eğitim ve destek almak isteyebilirsiniz. O zaman sizi eğitim paketlerimizden birini seçmeye davet ediyoruz.

 

Destek Paketi
Ücretsiz

Sitemiz üzerinden 1 yıl içerisinde 250TL ve üzeri alışveriş yapmış müşterilerimize sunduğumuz destek hizmetidir. Tüm sorularınız, öğrenmek istedikleriniz, neler yapmanız gerektiği gibi birçok ihtiyacınızda, Destek Paketi sahipleri önceliklidir. Bununla birlikte, indirim, kampanya, çekiliş ve etkinliklerde ise öncelikli davetli olacaklardır.

Ayrıntılı Bilgi
Grup Eğitimleri
20TL/ 1.5 saat

Kaykaya ilk adımı, en iyi isimlerle birlikte atabilirsiniz. Bulunduğunuz ilde, grup eğitimlerine katılarak; temel kaykay bilgisini alabilir, kaykaya ilk adımı çok uygun bir fiyata bizimle atabilirsiniz.

Bu eğitim ile profesyonel kaykaya ait temel eğitimi birebir canlı olarak alacak, ilk kez kaykay üzerine çıkacak ve kaykay hakkında ilk fikri edinmiş olacaksınız.

Ayrıntılı Bilgi
Özel Eğitimler
60TL/100TL 1 saat

En iyi eğitim birebir olanıdır diyorsanız, en iyi isimlerden özel kaykay eğitimleri alabilirsiniz.

Özel derslerde, tek kişiyle birebir olarak çalışılmakta ve en yüksek verim sağlanmaktadır. Uzun süreli eğitimler için lütfen fiyat alınız.

Ayrıntılı Bilgi