Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

Kariyer Fırsatları ve Sponsorluklar

KAYKAYI HEP BİRLİKTE GELİŞTİRELİM!

En büyük amaçlarımızdan biri, ülkemizde kaykayı gerçek bir sektör haline getirmektir. Bunun ilk adımını da, sadece kaykayı geliştirmek üzere kurduğumuz sitemiz ve onun en büyük destekçisi firmamız üzerinden yapmaktayız.

Ülkemizde ne yazık ki kaykaycılar, sadece kaydıkları için para kazanamamaktadırlar, bu sebeple de kaykaya bir meslek olarak değil tamamen sevdikleri ve bağlandıkları bir hobi, spor olarak bakılmaktadır. Fakat bu belli şekillerde değerlendirildiğinde, hem kaykayın gelişimine, hem kitlelere ulaşmasına hem de iyi kaykaycılar için bir kazanca dönüşebilir. Bizimle birlikte çeşitli kariyer fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Eğer gerçek bir kaykaycı yada kaykay tutkunuysanız ailemizde size de yer var.

Gönüllü Olun!

Bizimle birlikte gönüllü olarak çalışabilir, bulunduğunuz illerde temsilcilikler alabilir ve kaykayı geliştirme adına desteğimizi alabilirsiniz.

Eğitim Verin!

Grup eğitimleri ve özel dersleri, SBT bünyesinde vererek, bilginizi kazanca dönüştürebilirsiniz. Eğitim verecek düzeydeyseniz, lütfen bilgilerinizi info@skateboardingturkey.com adresine gönderiniz.

Kaykay İşiniz Olsun!

Firmamızdaki mevcut iş pozisyonlarında yerinizi alabilirsiniz. Full time yada freelancer olarak çalışabilirsiniz. İhtiyacımız oldukça bu sayfadan ve tüm platformlardan duyuru yapılacaktır.

Fakat eğitim vermek istiyor ya da işe girmek istiyorsanız, info@skateboardinturkey.com adresine CV’nizi göndermeniz gerekmektedir.

KAYKAY KARİYERİ YAPMAK ARTIK TÜRKİYE’DE MÜMKÜN!

Ülkemizde kaykay yapmanında artık bir amacı olsun istiyoruz. Yıllarca verdiğiniz emeklerin boşa gitmemesini ve daha fazlasını hedefliyoruz.

NewBloods, projemiz ile kaykaya yeni başlamış ve belli bir seviyedeki kişilerin tanıtım sponsorluğunu üstlenmekteyiz. Tüm Türkiye’nin adınızı ezberlemesini istiyorsanız ve gelecek vaadediyorsanız, taze kanımız sizsiniz demektir. Ayrıca NewBloods olarak tanıttığımız çoğu dostumuz, SBT takımına girebilmekte ya da bağlantılarımız üzerinden çeşitli sponsorluklar alabilmektedir.

NewBloods tanıtım videoları için tıklayınız.

SBT Team, SBT Skateboards’a ait kaykay takımıdır. Türkiye’nin sadece bir şehri değil, birçok şehrinden takım üyeleri, Türkiye’nin gerçek kaykay markası için kayar, marka tarafından sponsorlanır ve desteklenir. SBT takımındaki tüm sponsorlular, ayrıca diğer kaykay markaları tarafındanda sponsorlanabilmekte ve birden fazla sponsorluk kazanabilmektedirler.

Takımımıza ait videolar için tıklayınız.

Marka Sponsorlukları, tamamen sizlerin kayma kalitenize bağlıdır, fakat gerçekten artık iyi iseniz ve hala sesiniz duyulmadıysa size yardımcı olmaya hazırız. Türkiye’nin tüm distribütörleri ve markalarına ilk elden sizin kim olduğunuzu göstermeye hazırız. SBT ile bu hayalleriniz imkansız değil. Dünya markalarından sponsorluk şansı, kayın, inanın, geliştirin ve bize ulaşın!