Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

BIG BABOLI TSHIRTLER 79TL YERİNE 29TL!

Ünlü tasarım atölyesi Big Baboli’nin koleksiyon değerindeki tek Tshirt serisinde harika bir indirim sizi bekliyor. Kimseciklerde göremeyeceğiniz, bir daha bulamayacağınız bu tshirtleri, özellikle bu fiyata kaçırmayın!

HEMEN KATILIN

EPID FINGERBOARDLARDA %50 İNDİRİM

Türkiye’nin profeysonel parmak kaykay markası Epid Fingerboard setler, tahtalar, truck, teker vb. tüm ürünlerde %50 indirim sizi bekliyor. İster profesyonel olarak kulllanın, ister yeni başlayın, isterseniz hediye edin! Bu kampanya parmaklarınıza iyi gelecek.

HEMEN KATILIN

LANDYACHTZ, ALOIKI VE LONG ISLAND ÜRÜNLERİNDE SEZON SONU İNDİRİMİ

Landyachtz, Aloiki ve Long Island setlerde %20’ye varan sezon sonu indirimini kaçırmayın.

HEMEN KATILIN

CLICHE TAHTALARDA %25 İNDİRİM

Cliche son seri tahtaları %25 indirim ile satın alabilirsiniz. Ücretsiz zımpara + 35 Adet Sticker + kargo. Bu fırsat kaçmaz diyebiliriz. Sınırlı sayıda ürüne SBT farkıyla hemen ulaşabilirsiniz.

HEMEN KATILIN