Yeni Sezon SBT Tshirt koleksiyonun ilk üyesi SBT ONE SHOT sitemizde yerini aldı. BURADAN inceleyebilirsiniz.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ KAMPANYASI

Powell Peralta, Zooyork veya Mini Logo kaykay tahtaları ya da komple set (complete) siparişlerinde 59TL değerinde harika bir kaykay güneş gözlüğü hediye! Gözlükler sınırlı sayıda ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya 30 Haziran tarihine kadar geçerlidir.

HEMEN KATILIN

BIG BABOLI TSHIRTLER 79TL YERİNE 34TL!

Ünlü tasarım atölyesi Big Baboli’nin koleksiyon değerindeki tek Tshirt serisinde harika bir indirim sizi bekliyor. Kimseciklerde göremeyeceğiniz, bir daha bulamayacağınız bu tshirtleri, özellikle bu fiyata kaçırmayın!

HEMEN KATILIN

EPID FINGERBOARDLARDA %50 İNDİRİM

Türkiye’nin profeysonel parmak kaykay markası Epid Fingerboard setler, tahtalar, truck, teker vb. tüm ürünlerde %50 indirim sizi bekliyor. İster profesyonel olarak kulllanın, ister yeni başlayın, isterseniz hediye edin! Bu kampanya parmaklarınıza iyi gelecek.

HEMEN KATILIN