Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

KALAMIŞ’TA EMRE’NİN

1146998_10151610485356247_990136164_o

SBT ALL WEEKENDS ikinci haftada kalamıştaydı ve yine çok renkli bir yarışma oldu. Herkesin doyasıya eğlenmiş olmasını umduğumuz bir günde daha kaykaycılar tüm hünerlerini sergiledi ama Emre Çako güzel bir performans sergileyerek birinciliği ve haftanın sponsor markası Tensor den bir çift truck kaptı. O sırada orada bulunan Redbull ekibi de gün boyu kaybettiğimiz enerjimizi bize geri kazandırmak için Redbull dağıtımı yaptılar ve birinciye bir koli Redbull hediye ettiler. Hem Redbull’a hem de yarışmaya katılan veya yarışmayı izlemeye gelen, ilgili olan herkese çok teşekkür ediyoruz, Emre Çako’yu da tebrik ediyoruz. Bir sonraki etkinliğimizde görüşmek üzere. Kaykayla kalın.

0 Comments

Leave a reply