Jack Wolfskin Outdoor Ayakkabı Vancouver

Jack Wolfskin Outdoor Ayakkabı Vancouver (4028201-999)

İndirim Oranı : %30 İndirim
₺135,40 'den başlayan taksitlerle

Jack Wolfskin Vancouver Texapore, kaliteli malzemesi ve konforlu kullanımı ile aktif bir hayat tarzına sahip olanlar için ideal bir bot... Özellikle de sonbahar ve kış aylarında yapılacak outdoor aktivitelerde zorlu hava ve zemin koşullarına uyum sağlamak için son derece uygun olan ürün, sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir.

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Kış botları arasında tüy sikleti olan su geçirmez Vancouver Texapore, soğuk günlerde ayaklarınızı sıca ve kuru tutar (-10'C ye kadar ). Yün görünümlü süpürge tırnaklar tamamen astar halinde tasarlanmıştır ve rahat uyum sağlar. Hafif yastıklı Yuvarlak Frost taban, soğuk ve ıslak yüzeylerde iyi kavrama sağlar.

ÜRÜN YAPISI

  • Su geçirmez, dayanıklı tekstil kumaşlar
  • TEXAPORE: su geçirmez, nefes alabilen zar
  • NANUK: sıcak ve rahat polar astar
  • WOLF FROST: hafif yastıklama özellikli ve soğuk ve ıslak yüzeylerde iyi kavrama sağlayan kışlık boş taban
  • Yansıtıcı detaylandırma

ÜRÜN TEKNOLOJİLERİ


TEXAPORE

Jack Wolfskin tarafından yüksek teknoloji ile üretilmiş bir kumaştır. Texapore kumaşların değişik varyasyonları bulunmaktadır. Bu kumaşın temel özelliği suyu kaydırarak içine sızmasını engellemek bunun yanında nefes alan yapısı sayesinde terlemenin önüne geçmektir. 2L, 2,5L 3L ve Z-Astar olarak uygulanabilmektedir. Dış katman hardshell olarak dokunmuştur. Gözenekli kaplama veya gözeneksiz membran yapısındadır. Su geçirmez, rüzgar geçirmez, nefes alabilir

°CNANUK

Polar, katmanlı bir sistemde nemi dışarı atan, bakımı son dere kolay bir yalıtım materyalidir. Poların rüzgara karşı dirençli bir materyal olmaması sebebiyle, uygun fonksiyonel bir montla birlikte giyilmesi mümkündür.. Poların ne kadar sıcak tuttuğu, materyal kalınlığına ve yapı şekline bağlıdır.  NANUK, Jack Wolfskin’in polar teknolojisidir. Gram rakamı yükseldikçe polar daha kalındır ve daha sıcak tutar. Ürün isimlerindeki ör. NANUK 100, materyal kalınlığını göstermektedir.

Benzer Ürünler