Jack Wolfskin Çocuk Outdoor Ayakkabı Iceland

Jack Wolfskin Çocuk Outdoor Ayakkabı Iceland (4020561-20913)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺779,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺545,99(KDV Dahil)
₺73,85 'den başlayan taksitlerle

Jack Wolfskin Iceland Texapore High, kaliteli malzemesi ve konforlu kullanımı ile aktif bir hayat tarzına sahip olanlar için ideal bir bot... Özellikle de sonbahar ve kış aylarında yapılacak outdoor aktivitelerde zorlu hava ve zemin koşullarına uyum sağlamak için son derece uygun olan ürün, sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir.

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Üst taraf sağlam kumaştam oluşur ve su geçirmez Texapore zarı içerir. Bot Nubuk Ultra, en sıcak ayakkabı astarına sahiptir. Ayakları -20'C ye kadar sıcak tutar. Çekme kordonu, bağlama sistemi ve kar manşeti çocukların kendi ayarlarını yapması için çok kolaydır.

ÜRÜN YAPISI

  • Suya dayanıklı, dayanıklı tekstil kumaşına ve suya dayanıklı sentetik kumaşa
  • TEXAPORE: su geçirmez, nefes alabilen zar
  • NANUK ULTRA: son derece sıcak ve konforlu astardır.
  • KURT KIŞI EĞLENCE K: anatomik olarak şekillendirilmiş kauçuk galoş ile kışlık taban; buz, kar ve çamur üzerinde iyi kavrama sağlar ve soğuk havalarda esnek kalır.
  • Yansıtıcı detaylandırma
  • Çekme ipi ile bağcık sistemi
  • -20 ° / -4 ° F arası konforlu sıcaklık

ÜRÜN TEKNOLOJİLERİ


TEXAPORE

Jack Wolfskin tarafından yüksek teknoloji ile üretilmiş bir kumaştır. Texapore kumaşların değişik varyasyonları bulunmaktadır. Bu kumaşın temel özelliği suyu kaydırarak içine sızmasını engellemek bunun yanında nefes alan yapısı sayesinde terlemenin önüne geçmektir. 2L, 2,5L 3L ve Z-Astar olarak uygulanabilmektedir. Dış katman hardshell olarak dokunmuştur. Gözenekli kaplama veya gözeneksiz membran yapısındadır. Su geçirmez, rüzgar geçirmez, nefes alabilir

°CNANUK

Polar, katmanlı bir sistemde nemi dışarı atan, bakımı son dere kolay bir yalıtım materyalidir. Poların rüzgara karşı dirençli bir materyal olmaması sebebiyle, uygun fonksiyonel bir montla birlikte giyilmesi mümkündür.. Poların ne kadar sıcak tuttuğu, materyal kalınlığına ve yapı şekline bağlıdır.  NANUK, Jack Wolfskin’in polar teknolojisidir. Gram rakamı yükseldikçe polar daha kalındır ve daha sıcak tutar. Ürün isimlerindeki ör. NANUK 100, materyal kalınlığını göstermektedir.

Etiketler
Jack, Jack Wolfskin, Jack Wolfskin Çocuk, Jack Wolfskin Çocuk Outdoor, Jack Wolfskin Çocuk Outdoor Ayakkabı, Jack Wolfskin Çocuk Outdoor Ayakkabı Iceland, Jack Wolfskin Çocuk Outdoor Iceland, Jack Wolfskin Çocuk Ayakkabı, Jack Wolfskin Çocuk Ayakkabı Iceland, Jack Wolfskin Çocuk Iceland, Jack Wolfskin Outdoor, Jack Wolfskin Outdoor Ayakkabı, Jack Wolfskin Outdoor Ayakkabı Iceland, Jack Wolfskin Outdoor Iceland, Jack Wolfskin Ayakkabı, Jack Wolfskin Ayakkabı Iceland, Jack Wolfskin Iceland, Jack Çocuk, Jack Çocuk Outdoor, Jack Çocuk Outdoor Ayakkabı, Jack Çocuk Outdoor Ayakkabı Iceland, Jack Çocuk Outdoor Iceland, Jack Çocuk Ayakkabı, Jack Çocuk Ayakkabı Iceland, Jack Çocuk Iceland, Jack Outdoor, Jack Outdoor Ayakkabı, Jack Outdoor Ayakkabı Iceland, Jack Outdoor Iceland, Jack Ayakkabı, Jack Ayakkabı Iceland, Jack Iceland, Wolfskin, Wolfskin Çocuk, Wolfskin Çocuk Outdoor, Wolfskin Çocuk Outdoor Ayakkabı, Wolfskin Çocuk Outdoor Ayakkabı Iceland, Wolfskin Çocuk Outdoor Iceland, Wolfskin Çocuk Ayakkabı, Wolfskin Çocuk Ayakkabı Iceland, Wolfskin Çocuk Iceland, Wolfskin Outdoor, Wolfskin Outdoor Ayakkabı, Wolfskin Outdoor Ayakkabı Iceland, Wolfskin Outdoor Iceland, Wolfskin Ayakkabı, Wolfskin Ayakkabı Iceland, Wolfskin Iceland, Çocuk, Çocuk Outdoor, Çocuk Outdoor Ayakkabı, Çocuk Outdoor Ayakkabı Iceland, Çocuk Outdoor Iceland, Çocuk Ayakkabı, Çocuk Ayakkabı Iceland, Çocuk Iceland, Outdoor, Outdoor Ayakkabı, Outdoor Ayakkabı Iceland, Outdoor Iceland, Ayakkabı, Ayakkabı Iceland, Iceland,