Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

HARBIYE #2′DE SEÇKIN ŞOV

seckin-oral

 

Sizi kaykaya boğacağız demiştik. Kaç hafta oldu bilmiyoruz, her hafta güzel memleketin güzel bir şehrinde mini mini yarışmalar yapıyoruz. Neredeyse bir alışkanlık haline gelen SBT ALL WEEKENDS’ler, tüm hızıyla devam ediyor.

Bu hafta bildiğiniz gibi Harbiyedeydik. Bu mekanda yaptığımız ikinci yarışma ve zorluk açısından bir üst versiyonu diyebiliriz. Yarışmanın başlamasıyla kısa süre sonra, finalde 5 kişi yarıştı. Sona kalan Adem Ustaoğlu ve Seçkin Oral, kıyasıya bir mücadele yaşadılar ve seçim yaparken çok zorlandık. Fakat Seçkin son line’da gap’ten kickflip atarak 1. olarak yarışmanın sahibi oldu. Kendisini tebrik ediyoruz.

Seçkin, yarışmanın bu haftaki sponsoru Shake Junt’tan, 1 adet rulman kazandı. 1 koli RedBull’u da acımasızca kucakladı.

Yarışmada görev alan Osman’a, artık ekibin ayrılmaz bir parçası olan Sercan’a özellikle teşekkür ediyoruz. Ayrıca kaykaya, SBT’ye inanan, bu yarışmaya katılımcı, izleyici olarak gelip destekleyen her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Umarız yeni stickerlarımızı beğendiniz ve önümüzdeki günlerde daha fazlası sizleri bekliyor.

Fotoğraflar kısa süre içerisinde https://www.facebook.com/sbtskateboards?fref=ts fan sayfamızda olacak. Takip edin, ettirin, sizleri seviyoruz. Bol kaykaylı, mutlu günler.

0 Comments

Leave a reply