Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

SBT GAME OF SKATE ’15, ADANA GALİBİ: OKAN PÖRÇEK

Adana’da gerçekleştirdiğimiz, tahta ödüllü Game Of Skate yarışmasının galibi Okan Pörçek oldu. Yarışmaya Mersin’den katılan ve birinciliği kapan Okan’a teşekkür ediyoruz.

Okan aynı zamanda bu yıl parlayacak ve SBT takımında yer alacak isimlerden biri. Şimdiden onu heyecanla beklediğimizi belirtelim.

Yarışmaların illere özel olması sebebiyle, kural gereği o il içinde sıralamadaki ilk kişiye ödül verilmekte. İkinci olan ve çok sevdiğimiz dostlarımızdan, Ramazan Ali Karacelil’i de kutluyor, tahtasını güle güle kullanmasını diliyoruz.

Yarışmaya katılan tüm dostlara ve başta bu yıl yine takımımızda yer alacak Engin Ökmen’e organizsyonu gerçekleştirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

Bir sonraki tur Mersin’de, tüm dostları bekliyoruz.

Okan Pörçek

0 Comments

Leave a reply