Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

EGE ÜNİVERSİTESİ: EGE WHEELERS TEKERLEKLİ SPORLAR TOPLUĞU

10445571_591891467580988_4660785751377184771_nEvet, yıl 2005’ti, Ege Üniversitesi’ne girdiğim yıl. Daha ilk yıldan, üniversitenin bahçesinde yeni tanıştığımız birkaç arkadaşla kayarken hayalini kurduğumuz, 2008’de olur mu acaba dediğimiz fakat kısmet bugüneymiş dediğimiz olay; Türkiye’nin ilk tekerlekli sporlar kulübü, EgeWheelers!

İzmir’de sevgili dostlarımızın kuruculuğunu yaptığı, sadece kaykay değil hatta tüm tekerlekli sporları kapsayan, Ege Üniversitesi bünyesinde kurulmuş, memleketin ilk resmi üniversite topluluğu. Biraz fikir babası, biraz bu işlerin ruh ikizi olarak kendilerini tebrik ediyorum. Üniversite gençliğinin de genel kitleye katılabilme ve kaykaycı sayısının artma olasılığı bile hepimizi heyecanlandırıyor. Yapılabilecek etkinlikler, kaykaya yapıştırılan kötü imajın düzelmesi ve daha fazlası için çok önemli bir olay bu.

Aylar önce duyurusunu yaptığımız ve bugün hayale geçebildiğini gördüğümüz bu projeyi, tüm üniversiteli ve kaykayla ilgili dostlarımıza örnek göstermek istiyoruz. Bununla ilgili yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

EgeWheelers, Ege Üniversitesi dahilinde üye alımlarına başlayacak fakat çalışmaları hem İzmir, hem tüm ülkeyi kapsayacak ve mümkün olan her zaman tüm projelerimizde yer alacak.

Eğer Ege Üniversitesindeyseniz, topluğun sayfası burada, hemen mesaj atarak iletişime geçebilir, üye olabilir, çalışmalara katılabilirsiniz;

Facebook Sayfası;
https://www.facebook.com/EgeWheelers/info?tab=page_info

Yazar: Önder Özkoç

0 Comments

Leave a reply