Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

İade & Değişim

Değişim Politikamız

Sitemizden aldığınız ürün için, herhangi bir nedenle değişim talebinde bulunduğunuz takdirde karşınıza çıkacak transfer ücretleri size ait olmaktadır.
Değişimin gerçekleşmesi için aşağıdaki tüm şartlara sahip olunması gerekmektedir;

  • Ürünün faturası,
  • Satın alım tarihinden itibaren 30 gün geçmemiş olması,
  • Ürünün hiçbir şekilde kullanılmamış, dış ortamda denenmemiş olmaması,
  • Ürünler üzerinde herhangi bir kirlenme, hasar, çizik vb. olmaması,
  • Ürüne ait ambalajın yada kutuların yırtılmamış, parçalanmamış, tekrar satışa sunulabilecek halde olması,

Tüm bu şartları sağladığınızda, 0 850 532 0728 nolu telefondan ya da info@skateboardingturkey.com adresinden ulaşarak bize Değişim Talebinizi gönderebilirsiniz. Talebiniz kısa süre içerisinde değerlendirilecek ve ürünü hangi adrese göndermeniz gerektiği bildirilecektir.

Lütfen müşteri temsilcimizle iletişime geçmeden ürün göndermeyiniz. Ürünleri göndereceğiniz adresler size bildirildikten sonra işlem yapabilirsiniz. Bu sebeple yaşanacak masraflar tarafımızca kabul edilmeyecektir.

Değişim İşleminiz Onaylandıktan Sonra;

Ürünü; size gönderilen kutusu, ambalajı, promosyonları ve sticker gibi tüm içeriğiyle birlikte, özenle paketledikten sonra, müşteri hizmetleri tarafından bildirilecek adrese gönderebilirsiniz.

Değişim işlemlerindeki tüm aşamalar için söz konusu kargo&transfer ücretleri tarafınıza ait olmaktadır.

 

BİZE HER ZAMAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Konuyla ilgili olarak aklınızda hiçbir soru işareti kalmaması için bize 0 850 532 0 728 nolu telefondan mesai saatleri içerisinde ya da info@skateboardingturkey.com üzerinden 24 saat ulaşabilirsiniz.

 

İade Politikamız

Sitemizden yaptığınız alışverişlerde, beden sorunu yaşanması ya da herhangi bir sebeple ürünü iade etmek istediğiniz durumlarda iade talebinde bulunabilirsiniz.

İade işleminin gerçekleşmesi için aşağıdaki tüm şartlara sahip olunması gerekmektedir;;

  • Ürünün faturası,
  • Satın alım tarihinden itibaren 30 gün geçmemiş olması,
  • Ürünün hiçbir şekilde kullanılmamış, dış ortamda denenmemiş olmaması,
  • Ürünler üzerinde herhangi bir kirlenme, hasar, çizik vb. olmaması,
  • Ürüne ait ambalajın yada kutuların yırtılmamış, parçalanmamış, tekrar satışa sunulabilecek halde olması,

Tüm bu şartları sağladığınızda, 0 850 532 0728 nolu telefondan yada info@skateboardingturkey.com adresine ulaşarak bize Değişim Talebinizi gönderebilirsiniz. Talebiniz kısa süre içerisinde değerlendirilecek ve ürünü hangi adrese göndermeniz gerektiği bildirilecektir.

İade İşleminiz Onaylandıktan Sonra;

Ürünü size gönderilen kutusu, ambalajı, promosyonları ve sticker gibi tüm içeriğiyle birlikte, özenle paketledikten sonra, size müşteri hizmetleri tarafından bildirilecek adrese gönderebilirsiniz.

Tüm iade işlemlerinde söz konusu kargo&transfer ücretleri tarafınıza ait olmaktadır.

Para İadesi

Havale/EFT Yoluyla Yapılan Ödemeler
Ürünleriniz tarafımıza ulaşmasıyla birlikte, incelenecek ve tüm şartların sağlandığı taktirde, para iadesi talimatınız verilecektir bankamıza verilecektir. Paranız hesabınıza 1 ile7 iş günü içerisinde yatırılacaktır. Bunun için hesabınıza ait IBAN numaranızı bize bildirmeniz gerekmektedir. info@skateboardingturkey.com’a adınızla birlikte göndermeniz yeterli olacaktır.

Kredi Kartıyla Yapılan Ödemeler
Ürünleriniz tarafımıza ulaşmasıyla birlikte, incelenecek ve tüm şartların sağlandığı taktirde, para iadesi talimatınız bankamıza verilecektir. Bankalar tarafından yapılacak iadenin, kartınıza 7 ile 30 gün içerisinde ve genellikle diğer ekstrenizde yansıtmaktadır.