Asics Court FF Novak Erkek Tenis Ayakkabısı

Asics Court FF Novak Erkek Tenis Ayakkabısı (1041A089-800-23720)

Marka : Asics
Fiyat : ₺1.199,99(KDV Dahil)
₺162,32 'den başlayan taksitlerle

Dünyanın en hızlı tenis ayakkabılarından biri olan Court FF Novak şimdi daha da iyi! Dikişsiz üst kısmı son derece yumuşak, ayağınızı bir çorap gibi sarıyor ve mükemmel destek, havalandırma ve denge sunuyor.
Zikzak desenli lastik dış tabanı, en iyi hard kort olmak üzere, tüm kort yüzeylerini çok iyi kavramak için tasarlandı. Sonuç olarak bu devrimsel ayakkabı maksimum hafiflikle mükemmel dengeyi buluşturuyor ve agresif tenisçiler için son derece iyi bir ayakkabı olarak karşımıza çıkıyor.

Üst kısmında bulunan "Seamless PU" ve "Flexion Fit" teknolojileri mükemmel oturuş sağlıyor. Eski modele göre biraz daha geiş bir kalıba sahip. Kişisel Topuk teknolojisi topuğunuzu sararak mükemmel denge ve kavrama sağlıyor. "AHAR" dış tabanı baş parmak kısmında ekstra bir koruma ile dayanıklılığı daha da arttırıyor.

Orta tabandaki "FlyteFoam" yastıklaması en üst düzey taban deneyimini yaşatıyor ve maksimum dayanıklılık sağlıyor. "Trusstic System" ayağınızın ayakkabı içinde dönmesini engelleyerek ekstra destek ve denge sağlıyor. Oldukça zor aşınan Asics'e özel "Asics High Abrasion Rubber" zikzaklı taban yapısı ile her yüzeyi mükemmel şekilde kavrıyor ve en iyi oyununuzu ortaya koymanıza izin veriyor!

  • Ağırlık: 348 gram (44.5 numara)
  • AHAR® ( Asics High Abrasion Rubber ): Asics’in dayanıklılığı yüksek lastik tabanı, zikzak desenli yapısı ile tüm kortlara uygundur.
  • Geleneksel düşük yoğunluklu taban süngerlerinde görülen içe gömülme etkisini ortadan kalkar ve her hareketinizde dinamik bir tepkime alırsınız.
  • PGuard® Toe Protector ( Başparmak koruyucusu ), ayakkabının önüne yerleştirilmiş sert kısım, ayakkabının önünü sağlamlaştırarak, dayanıklılığı arttırıyor.
  • Personalized Heel Fit®( Kişiselleştirilmiş Topuk Yapısı ),kullanıcının topuk ve aşil formunu hafızasında tutabilen 2 katlı kauçuk sistemi yüksek destek ve yastıklama sağlar.
  • GEL® Cushioning System ( GEL yastıklama sistemi ): Ayakkabının önünde ve topuğunda bulunan GEL yastıklama sistemi, sert inişlere ve sıçramalara karşı koruma sağlıyor.
  • FlyteFoam® Orta Taban: Asics FlyteFoam teknolojisi ile orta taban bölümünde organik fiberler kullanılarak, zıplamalarda mükemmel tepkime ve geri zıplama etkisi elde edilir.
  • Trusstic System®, ayakkabının sağlamlığını ve yapısını korurken, topuk bölümünün ağırlığını azaltıyor. Aynı zamanda istenmeyen dönmelere ve kıvrılmalara karşı maksimum sağlamlık sunuyor.