Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

BEST TRICK: BARBAROS 14 VIDEO

Yılın ilk etkinliği, Beşiktaş Barbaros’ta neşeli bir Best Trick yarışmasıyla gerçekleştirildi. Yarışmada, SBT, BONES, TENSOR, BLIND VE MODUS markaları tarafından, toplamda 1000TL ödül dağıtıldı.

Yarışma Manuel, Ledge ve Basamak olmak üzere 3 farklı kategoride gerçekleştirildi ve ödüller bu kategorilerin 1. ve 2. lerine dağıtıldı.

Basamakta, birincilik Yusuf ikincilik Uygar Gündüz,
Ledge birincilik, Seçkin Oral, ikincilik yurtdışından gelen dostumu Key ,
Manual birincilik Key, ikincilik ise yine Seçkin’in.

Yarışmaya katılan ve izlemeye gelen tüm kaykaycı dostlarımıza, sponsorlarımıza ve Osman, Can ve Sercan’ın kaykay adına yaptıkları herşeye, sonsuz teşekkür ediyoruz. Yılın ilk etkinliği hepimize hayırlı olsun. Bu ay içinde ise All Weekends’leri yeniden başlatarak, kışa kadar Türkiye’de kaykayı ve ruhunu sıcak tutmaya devam edeceğiz! Bizimle kalın.

Can Köroğlu’nun editini yaptığı, yarışma videomuz ise karşınızda;

Best Trick Barbaros Meydani from skateboardingturkey.com on Vimeo.

0 Comments

Leave a reply