Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

BAŞAKŞEHİR SKATEPARK’I CAN İLE ISLATTIK

basaksehir_sp

 

SBT ALL WEEKENDS bu hafta Başakşehir skateparktaydı. Yarışmamızın biraz geç başlamasına rağmen çok eğlendik ve eğlendirdik. Yarışma sonunda birinciyi belirlemekte gerçekten zorlandık, tüm yarışmacılar harika performans sergilediler. Fakat her haftanın bir kazananı olmak zorunda ve en iyi performans ile Can Köroğlu bu haftayı hakkıyla aldı. Kendisi haftanın sponsoru Mini Logo’dan, 1 adet teker seti kazandı ve bir koli RedBull’u acımasızca kucakladı.

Yarışmaya katılan, izlemeye gelen tüm arkadaşlarımıza, Mini Logo ve RedBull’a, yorulmadan bu yarışmaları organize eden ekibimize teşekkür ediyoruz.

Gelecek hafta daha güzel bir hafta olması için sağlıcakla kalın, kaykayla kalın!

0 Comments

Leave a reply