Yeni Sezon Tech Deck Fingerboard koleksiyonu sitemizde yerini aldı. Aynı gün kargo + 35 Adet Sticker Hediyeli Buradan inceleyin.

250TL ve üzeri alışverişlerinizde, birbirinden güzel sürpriz hediyeler! Tshirt'ten, vida setine, riser padden fingerboarda birçok farklı hediyeden biri çekilişsiz kurasız sizin olsun!
50TL ve üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme, 9 aya kadar taksit imkanı, Bkm Express ve Havale ile ödeme!

ALL WEEKENDS’TE 2013’Ü KAPADIK!

Yaklaşık 20 hafta boyunca, birçok hafta sonu onlarca marka, yüzlerce izleyici ve katılımcı ile Türkiye’de bir ilki başarıyla tamamladık. SBT ALL WEEKENDS, 2013 yılında sitemiz tarafından kurgulanan, amacı farklı spor minik yarışmalar olan ve bu şekilde devam eden fakat oldukça etkili olup kitleyi bu süre içerisinde hep sıcak heyecanlı tutan bir etkinlik oldu. Bu sebeple;

SBT ALL WEEKENDS: TRAILER from skateboardingturkey.com on Vimeo.

Sponsorlarımıza, hiç yorulmadan bu çalışmaları gönülden yapan ekibimize, tüm katılan, kazanan, izleyen ve nefret edenlere SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİZ!

Bu hafta tesadüfen yarışmamızı farkeden ve Almanya’dan katılan Marco, uzun 4 basamaktan Switch FS Pop Shovit atarak yarışmanın kazananı oldu ve kendisi Mini Logo tahtayı kaptı.

Gelecek yıl daha büyük, daha hareketli, daha fazla ilde ve bambaşka bir ALL WEEKENDS planlamaktayız. Bu yüzden sitemize desteğinizi bekliyoruz. Bildiğiniz gibi ülkemizin en büyük online kaykay mağazasını açtık, 60’dan fazla marka, 6 banka kartına 12 taksit gibi en iyi ödeme seçenekleri, ücretsiz kargo gibi avantajlarlada hizmet vermekteyiz. Sadece yarışmalara değil, tüm ihtiyaçlarınız içinde bekliyoruz!

Ülkemizde kaykayı birlikte büyütelim! Şimdilik hoşçakalın!

0 Comments

Leave a reply