Müşteri Hizmetleri: 0 850 532 0 728 | 100% Güvenilir Alışveriş | info@skateboardingturkey.com
150TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE SÜRPRİZ HEDİYELER!
Sitemizden Kapıda Ödeme(50TL ve üzeri alışverişlerde), Kredi Kartına 9 Taksit, Havale, PTT ve PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca kaykay tahtalarında zımpara hediyemizdir.

How to: BS Ollie Nasıl Yapılır

Kaykay hareketlerini öğrenebilmeniz için takımımız tarafından hazırlanan videolara devam ediyoruz. Geçen hafta Ollie nasıl yapılır bunu öğrendik, şimdi başka bir versiyonu Backside Ollie nasıl yapılır öğreneceğiz. Sonuçta bir anda flip hareketler değil, adım adım gidilmesinden yanayız. Zaten yaza kadar yani havalar düzelene kadar, çok güzel ve Türkçe bir arşiv elimizde olacak. Tüm dostlara iyi eğlenceler diyoruz.

Açıklama:
BS: Backside anlamına gelmektedir. Geri dönerek anlamında tercüme edebiliriz. Daha önce öğrendiğiniz Ollie hareketinin farklı bir varyasyonudur. Önce Ollie öğrenmeli daha sonra bu harekete geçmelisiniz.

Vimeo

How to: Bs Ollie Nasıl Yapılır? from skateboardingturkey on Vimeo.

Youtube

0 Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


dört × = 12

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2015 skateboardingturkey.com. Tüm hakları saklıdır. | SBT Skateboards, SBT İç ve Dış Ticaret markasıdır.